Bard Epoka Kamienia

(28 opinie)

Gra planszowa

Najlepsze wybrane oferty
Pozycje ofert zostały opłacone. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
czytam.pl
Epoka Kamienia (Stone Age) Bard
114,23 zł
Idź do sklepu
dobraksiazka.pl księgarnia internetowa
Epoka Kamienia (Stone Age)
114,22 zł
Idź do sklepu
KSIĘGRALNIA.PL
Epoka Kamienia (Stone Age)
109,35 zł
Idź do sklepu
Urwis.pl
Bard Gra Epoka kamienia
109,97 zł
Idź do sklepu
Pokaż wszystkie oferty (22)

Bard Epoka Kamienia - Najlepsze oferty

Pozycje ofert zostały opłacone. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Ukryj oferty

Bard Epoka Kamienia - Opis

Wychodzimy z jaskini!
W wiosce zaczyna się nowy dzień pracy! „Epoka Kamienia” to ekonomiczna gra familijna, w której każda z osób przewodzi grupie jaskiniowców. Jako przywódca, kierując się odwieczną sentencją „moi mieć lepiej, niż Twoi”, starają się zapewnić dobrobyt podopiecznym. Gracz, któremu uda się to najlepiej zwycięży!
Do gry „Epoka Kamienia” zasiada od 2 do 4 osób, w wieku co najmniej 8 lat. Przygotowując rozgrywkę, na środku umieszczamy planszę, a na wyznaczonych na niej polach rozkładamy surowce- drewno, kamień, złoto, glinę, oraz żetony jedzenia. Budynki dzielimy w równe stosy, a na torze cywilizacji odkrywamy 4 pierwsze karty. Gracze otrzymują pionki w swoim kolorze i możemy rozpoczynać! „Epoka Kamienia” to gra „Worker Placement”, to znaczy, że gracze w turze będą przydzielać mieszkańców wioski do poszczególnych prac, by otrzymać określone dobra. Np. Wysyłając robotnika na polowanie wróci on z jedzeniem, a wysłany do kamieniołomu przyniesie kamień. Ale to nie wszystko! Jesteśmy prostym ludem, więc zdobywanie surowców nie będzie takie proste! By zdobyć dobro, poza umieszczeniem pracownika w polu akcji, musimy jeszcze rzucić kostką (1 kostka, za 1 robotnika), a następnie podzielić wynik przez określony dzielnik (np. wysyłamy dwóch ludzi. Wynik na dwóch kostkach to 12- więc pracownicy wracają z 4 balami drewna- bo dzielnikiem tego surowca jest 3). Co bardziej „rozwinięci” mogą się w grze „Epoka Kamienia” podjąć wytwarzania narzędzi (podnoszą one wartość na kostkach), budowy domów (punkty zwycięstwa), lub zdobyczy Cywilizacyjnej (określone bonusy). Gra (...) więcej

Bard Epoka Kamienia - Opinie

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  s...a

  - 2022-12-08
  Polecam dla 10+
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  w...z

  - 2021-02-27
  Wykonanie super
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  j...7

  - 2021-01-08
  Super
Zobacz wszystkie opinie

Bard Epoka Kamienia - Podobne produkty Produkty rekomendowane przez Książkowo