Odkrywamy królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej

(131 opinie)
Książka wydana w 2021 roku.Autor książki: Elżbieta Kondrak, Krzysztof (...) więcej

Odkrywamy królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Odkrywamy królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej - Opis

Odkrywam królestwo Boże: Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej z wersją multimedialną Chcesz, aby Twoje dziecko odkrywało świat wiary w sposób angażujący i dostosowany do jego wieku? Podręcznik Odkrywam królestwo Boże od Wydawnictwa JEDNOŚĆ, autorstwa ks. dr Krzysztofa Mielnickiego i Elżbiety Kondrak, to idealny wybór dla drugoklasistów! Ten podręcznik, zgodny z nową podstawą programową, łączy tradycyjne metody nauczania z nowoczesnymi elementami multimedialnymi, zapewniając dzieciom ciekawe i efektywne wprowadzenie do świata wiary. Co wyróżnia podręcznik Odkrywam królestwo Boże? 60 tematów i zeszyt ćwiczeń w jednym: Podręcznik zawiera 60 tematów lekcji, które kompleksowo omawiają podstawowe zagadnienia wiary katolickiej, a jednocześnie pełni rolę zeszytu ćwiczeń, dzięki czemu dziecko może utrwalać wiedzę poprzez różnorodne zadania. Atrakcyjny przekaz treści: Różnorodność zadań, nowoczesna szata graficzna, tekst biblijny oraz krótkie teksty do uzupełnienia i zapamiętania przez uczniów sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Przygotowanie do Eucharystii: Podręcznik zawiera elementy przygotowujące uczniów do spotkania z Bogiem w Eucharystii. Bohaterowie z klasy 2: Uczniom towarzyszą Basia i Krzyś oraz ich koledzy i koleżanki, co ułatwia identyfikację i angażuje dzieci w naukę. Wersja multimedialna: Interaktywne elementy motywują dzieci do twórczej pracy i ułatwiają zapamiętywanie. Dlaczego warto wybrać Odkrywam królestwo Boże? Zgodność z nową podstawą programową (nr AZ-12-01/18-KI-7/21 z dnia 19.09.2018). Angażująca forma: Łączy tradycyjne metody (...) więcej

Odkrywamy królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Avatar
  Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  zofia

  - 2024-02-06
  Dla dzieci książeczka ciekawa
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...4

  - 2023-11-08
  Jest tak jak na zdjęciu
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  d...4

  - 2023-10-31
  Produkt jest bez zastrzeżeń
Zobacz wszystkie opinie

Odkrywamy królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo