Kajko i Kokosz. Złota Kolekcja. Tom 2 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Kajko i Kokosz. Złota Kolekcja. Tom 2 - Opis

Kajko i Kokosz pojawili się na łamach trójmiejskiej popołudniówki Wieczór Wybrzeża w 1972 r. i stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów polskiej popkultury. Cykl Janusza Christy (1934-2008) opowiada o dwóch wojach dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i nieco samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa oraz przeżywają mnóstwo zabawnych przygód. ZŁOTA KOLEKCJA to wyjątkowa, jubileuszowa edycja z okazji 50-lecia serii.Kolekcja składa się z sześciu tomów, w których zebrane zostaną wszystkie komiksy Kajko i Kokosz w kolejności chronologicznej i poddane renowacji kolorystycznej. Dodatkiem do każdego albumu jest obszerne posłowie Krzysztofa Janicza, zawierające wiele cennych informacji i ciekawostek o historii serii oraz samym Januszu Chriście. Czytelnicy znajdą też liczne archiwalne zdjęcia, okładki, ilustracje i szkice.Tom drugi kolekcji zawiera długą historię Szranki konkury poprzedzoną wstępem dziennikarki Dziennika Bałtyckiego Grażyny Antoniewicz. Strony: 208, Format: 285x216 mm Rok wydania: 2021, oprawa: twarda

Kajko i Kokosz. Złota Kolekcja. Tom 2 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  z...s

  - 2024-02-08
  Super wydanie. Dla małych i dużych. Powrót do przygód znanych bohaterów po 30 latach. Wszyscy w domu czytają :-)
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...8

  - 2023-03-29
  Super historia i super wydanie.
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  l...o

  - 2023-03-24
  Super
Zobacz wszystkie opinie

Kajko i Kokosz. Złota Kolekcja. Tom 2 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo