Pelikan Pióro wieczne Griffix 4 Praworęczne+nabój - Najlepsze oferty

Pozycje ofert zostały opłacone. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Ukryj oferty

Pelikan Pióro wieczne Griffix 4 Praworęczne+nabój - Opis

Pióro wieczne griffix® Sweet Berry

Inteligentny system-do-nauki-pisania

To pierwszy na świecie kompletny system od Pelikan, towarzyszący postępowi nauki pisania od samego początku.

Pióro wieczne griffix® - to najwyższy etap nauki pisania polega na kształceniu prawidłowych form do osiągnięcia stałego, osobistego charakteru pisma. Dwie wersje: dla dzieci praworęcznych.
  • skuwka utrzymana w kolorystyce obudowy
  • ulepszona, ergonomiczna strefa chwytu
  • wyraźna buźka
  • okienko, które wskazuje poziom atramentu


Sukces griffix® trwa!

Spektakularny sukces systemu griffix®- 4-stopniowej-nauki-pisania pozostaje nieprzerwany. Coraz więcej nauczycieli, rodziców i samych uczniów przekonuje się do systemu 4 kroków, który prowadzi uczniów przez proces nauki pisania. Przybory do nauki pisania griffix® stają się coraz bardziej popularne wśród dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką pisania. To wystarczający powód do przedstawienia w kwietniu 2014 roku nowej wersji systemu do nauki pisania, który będzie atrakcyjnym produktem zarówno dla sprzedawców oraz klientów.

Koncepcja produktu holistycznego

griffix® to pierwsza koncepcja produktu holistycznego, który prowadzi uczniów przez proces nauki pisania, konsekwentnie od samego początku. Po raz pierwszy na świecie, firma Pelikan połączyła cztery przybory do nauki pisania w znormalizowany, uporządkowany system: kredka woskowa, ołówek, pióro kulkowe i (...) więcej

Ergonomiczna strefa uchwytu

System griffix ® został opracowany z ekspertami w dziedzinie edukacji i naukowcami z Instytutu Fraunhofera. Ergonomiczna konstrukcja uchwytu wspiera naturalną i swobodną naukę pisania. Dzięki uniwersalnej strefie uchwytu każdego z instrumentów piśmiennych Twoje dziecko nie będzie musiało przyzwyczajać się do innej strefy uchwytu w trakcie przechodzenia do kolejnego kroku.

Made in Germany

Pelikan Pióro wieczne Griffix 4 Praworęczne+nabój - Opinie

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Aktualnie brak opinii na temat Pelikan Pióro wieczne Griffix 4 Praworęczne+nabój - Dodaj opinię

Pelikan Pióro wieczne Griffix 4 Praworęczne+nabój - Podobne produkty Produkty rekomendowane przez Książkowo