Pakiet Supersmyki Poziom A+ czterolatek - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Pakiet Supersmyki Poziom A+ czterolatek - Opis

Supersmyki. Poziom A+. Pakiet. Sugerowana grupa wiekowa: Czterolatekhttps://ksiegarnia-edukacyjna.pl/media/catalog/product//8/8/883243.pngSupersmyki. Poziom A+. Pakiet. Sugerowana grupa wiekowa: Czterolatek Dane produktu:Seria Supersmyki została stworzona w odpowiedzi na potrzeby nauczycieli, którzy poszukują kreatywnych rozwiązań oraz inspiracji do codziennej pracy z przedszkolakami.Publikacje przeznaczone są dla tych nauczycieli, którzy cenią sobie rzetelne metodyczne wsparcie, a jednocześnie chcą korzystać z własnego doświadczenia i sprawdzonych sposobów uczenia i wychowania.Materiał przygotowany został w duchu pedagogiki twórczości i pedagogiki zabawy.Połączenie tych dwóch metod wspiera holistyczny rozwój dziecka.Takie podejście opiera się na teraźniejszych możliwościach dzieci, ich potrzebach i preferencjach oraz na dążeniu do przygotowania najmłodszych do wyzwań przyszłości. W skład pakietu dla przedszkolaka wchodzą:- Karty pracy, cz. 1–2- Wyprawka plastyczna- Zeszyt Supersmyka Karty pracy, cz. 1–2Dla grupy wiekowej trzylatków przygotowane są 2 części kart pracy.Podczas pracy z jedną częścią kart pracy dzieci sukcesywnie poznają bohaterów Supersmyków.Fantastyczna postać Supersmyka towarzyszy dzieciom podczas rozwiązywania niektórych zadań, całą grupę Supersmyków dzieci poznają bliżej na wybranych rozkładówkach wprowadzających do tematu tygodnia.Supersmyki mają swoje zainteresowania oraz pory roku, które szczególnie kochają!Zadania w kartach pracy cechuje narastanie poziomu trudności oraz cykliczność w utrwalaniu wiedzy i doskonaleniu (...) więcej

Pakiet Supersmyki Poziom A+ czterolatek - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  t...a

  - 2022-09-07
  Wszystko ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  b...p

  - 2022-09-01
  Bardzo szybka realizacja zamówienia, najlepsza cena ;)
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  j...a

  - 2023-09-23
  Ocena byłaby wyższa, gdybym otrzymała przesyłkę.
Zobacz wszystkie opinie

Pakiet Supersmyki Poziom A+ czterolatek - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo