Oblicza epok 1.2 Język polski Podręcznik

(77 opinie)
Książka wydana w 2022 roku.Autor książki: Opracowanie zbiorowe . Okładka: (...) więcej

Oblicza epok 1.2 Język polski Podręcznik - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Oblicza epok 1.2 Język polski Podręcznik - Opis

Oblicza epok 1. Język polski. Liceum i technikum. Podręcznik. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony. Nowa edycja 2022-2024 Nowa edycja podręczników dla szkół ponadpodstawowych już od 1 klasy stopniowo przygotowują i oswajają uczniów z wymaganiami egzaminu maturalnego od 2023 r. Seria Oblicza epok w uporządkowany sposób odnosi treści z minionych epok do współczesności. To pozwala nauczycielowi zainteresować uczniów tematem i pokazać im powtarzalność motywów i symboli literackich i kulturowych.Atuty: Nowa edycja podręczników to przejrzysta, stała struktura prezentowania materiału, wzbogacona o dodatkowe elementy wymagane na maturze.Wskazówki jak tworzyć notatkę syntetyzującą, wypowiedź argumentacyjną lub wypowiedź ustną z przykładami, pomocnymi w przygotowaniu do matury od 2023 r.Testy historycznoliterackie z zadaniami typu maturalnego, pozwalające uczniom powtórzyć materiał i przyzwyczaić się do takiej formy sprawdzania wiedzy.Jeszcze więcej współczesnych tekstów kultury bliskich uczniom (filmy, komiksy, sztuka uliczna), które ułatwiają zrozumienie treści.Rozbudowane Miniprzewodniki doskonalą umiejętność korzystania z różnych źródeł informacji, kształcą nawyki systematycznego uczenia się i porządkowania wiedzy.Nauka o przeszłości poprzez odniesienia do współczesności, pomaga uczniom dostrzegać nawiązania do minionych epok we współczesnej kulturze.Nowoczesny sposób komunikacji pozwala połączyć naukę o epokach minionych z zagadnieniami z życia codziennego uczniów, co wpływa na ich chęć poszerzania wiedzy.Szeroko zróżnicowane teksty kultury, które pokazują korespondencję (...) więcej

Oblicza epok 1.2 Język polski Podręcznik - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  j...z

  - 2024-05-06
  Jest zgodna z oczekiwaniami
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  p...a

  - 2024-04-18
  Wszystko ok
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  b...a

  - 2024-02-22
  Dobry
Zobacz wszystkie opinie

Oblicza epok 1.2 Język polski Podręcznik - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo