Galakta Zatoka Kupców Hodowca Smoków - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Galakta Zatoka Kupców Hodowca Smoków - Opis

Zatoka kupców: Hodowca Smoków - DodatekSmoki to ostatnio najbardziej poszukiwane wierzchowce - a ty, Dwelma Smoczykieł, jesteś prawdziwym potentatem w tej dziedzinie. Twoja rodzina od pokoleń hoduje smoki, dlatego twoje nazwisko kojarzy się z najlepszymi i najbardziej rozchwytywanymi stworzeniami w Pięciu Królestwach. Jednak nie jest to droga usłana różami! Młode smoki to nie lada gromadka do wychowania: są wybredne, potrzebują dużo miejsca do wzrostu i zostawiają po sobie ogromne, parujące stosy...Czy zdołasz utrzymać ranczo i renomę hodowli Smoczykłów?Hodowca smoków to nowy kupiec, którego możesz wykorzystać w grze Zatoka kupców. Postać ta opiera się na mechanice mandali oraz budowania worka, w której dobierasz znaczniki karmy i rozmieszczasz je pojedynczo na swojej planszy. Dzięki temu młode smoki mogą podążać śladem jedzenia i rosnąć z każdym kolejnym kęsem!Uwaga! To nie jest samodzielna gra, do rozgrywki potrzebna jest gra Zatoka Kupców.
Nr katalogowy: PL-MC03
Rodzaj: Strategiczne i ekonomiczne
Min. liczba graczy: 1
Max. liczba graczy: 5
Czas gry: 90
Wersja: Dodatek
Wersja językowa: Polska
Wymagania wiekowe: 14
Płeć: Dziewczynki
Produkt na baterie: Nie
Baterie w zestawie: Nie
Zasilanie: Nie dotyczy
Kod producenta: PL-MC03
Wysokość (mm): 300
Szerokość (mm): 300
Głębokość (mm): 50
Waga (g): 539


Galakta Zatoka Kupców Hodowca Smoków - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

  1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

    l...9

    - 2023-02-01
    świetny dodatek
Zobacz wszystkie opinie

Galakta Zatoka Kupców Hodowca Smoków - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo