Galakta Zatoka Kupców Hodowca Smoków

(1 opinie)
Gra planszowa Galakta dla graczy od 14 lat, przewidywany czas gry Do 2 godzin, m (...) więcej

Galakta Zatoka Kupców Hodowca Smoków - Najlepsze oferty

Pozycje ofert zostały opłacone. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Galakta Zatoka Kupców Hodowca Smoków - Opis

Uwaga! Produkt dostępny w przedsprzedaży, premiera oraz wysyłka gry przewidziana jest na drugą połowę listopada 2022r. DATA PREMIERY MOŻE SIĘ PRZESUNĄĆ, TRZEBA BRAĆ TO POD UWAGĘ.
To nie jest samodzielna gra, do rozgrywki potrzebna jest gra Zatoka Kupców.
Smoki to ostatnio najbardziej poszukiwane wierzchowce - a ty, Dwelma Smoczykieł, jesteś prawdziwym potentatem w tej dziedzinie. Twoja rodzina od pokoleń hoduje smoki, dlatego twoje nazwisko kojarzy się z najlepszymi i najbardziej rozchwytywanymi stworzeniami w Pięciu Królestwach. Jednak nie jest to droga usłana różami! Młode smoki to nie lada gromadka do wychowania: są wybredne, potrzebują dużo miejsca do wzrostu i zostawiają po sobie ogromne, parujące stosy...
Czy zdołasz utrzymać ranczo i renomę hodowli Smoczykłów? Hodowca smoków to nowy kupiec, którego możesz wykorzystać w grze Zatoka kupców. Postać ta opiera się na mechanice mandali oraz budowania worka, w której dobierasz znaczniki karmy i rozmieszczasz je pojedynczo na swojej planszy. Dzięki temu młode smoki mogą podążać śladem jedzenia i rosnąć z każdym kolejnym kęsem!

Galakta Zatoka Kupców Hodowca Smoków - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

  1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

    l...9

    - 2023-02-01
    świetny dodatek
Zobacz wszystkie opinie

Galakta Zatoka Kupców Hodowca Smoków - Podobne produkty Produkty rekomendowane przez Książkowo