Chłopcy z Placu broni. wydanie z opracowaniem i streszczeniem Greg

(9 opinie)
Książka wydana w 2023 roku.Autor książki: Molnár Ferenc . Okładka: Miękka . (...) więcej

Chłopcy z Placu broni. wydanie z opracowaniem i streszczeniem Greg - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Chłopcy z Placu broni. wydanie z opracowaniem i streszczeniem Greg - Opis

Chłopcy Z Placu Broni Lektura Z Opracowaniem Molnár Greg✔ Wydanie Chłopców z Placu Broni kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Książka zawiera pełen tekst lektury. Na końcu książki zamieszczono opracowanie, w którym znajduje się bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera ponadto plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.✔ Chłopcy z Placu Broni to książka czytana z zapałem przez wiele pokoleń uczniów. To wyjątkowa opowieść o przyjaźni, poświęceniu w imię idei i niezwykłym przywiązaniu do pewnego niezagospodarowanego budapeszteńskiego placu. Grupa chłopców, szkolnych przyjaciół, spotykała się regularnie w ulubionym miejscu. Mieli przywódcę, Bokę, stopnie wojskowe i prawdziwie żołnierski kodeks moralny. Wśród nich był Nemecsek - niepozorny szeregowiec, drobny i nieśmiały, w którym drzemał ogromny potencjał. Spokój chłopaków z ulicy Pawła zmąciły Czerwone Koszule, grupa chłopców z Ogrodu Botanicznego. Wrogowie, pod wodzą Feriego Átsa, postanowili zdobyć plac - wybuchła wojna... Kto okazał się prawdziwym bohaterem? Kto wygrał?✔ Wydanie Chłopców z Placu Broni od Wydawnictwa Greg to nie tylko nowe tłumaczenie i rzetelne opracowanie, ale także (...) więcej

Chłopcy z Placu broni. wydanie z opracowaniem i streszczeniem Greg - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...k

  - 2024-06-10
  Szybko i sprawnie
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  k...7

  - 2024-03-06
  Estetyczna, dobrze opracowanie
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...4

  - 2023-10-27
  Zgodny z opisem
Zobacz wszystkie opinie

Chłopcy z Placu broni. wydanie z opracowaniem i streszczeniem Greg - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo