Kukułcze jajo

(19 opinie)
Książka wydana w 2023 roku.Autor książki: Camilla Läckberg . Okładka: Broszura (...) więcej

Kukułcze jajo - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Kukułcze jajo - Opis

O czym jest książka "Kukułcze jajo. Fjällbacka. Tom 11"Jedenasta odsłona serii kryminałów z Fjällbacki, zatytułowana "Kukułcze jajo", przenosi czytelników z powrotem do malowniczego miasteczka w Szwecji, gdzie detektyw Patrik Hedström i pisarka Erica Falck stają przed kolejną zagadką kryminalną. Tym razem śledztwo dotyczy tajemniczego znaleziska: kobieta zostaje znaleziona martwa, a obok niej leży żywe niemowlę. Rozwikłanie tej sprawy wymaga od Patrika i Eriki nie tylko dogłębnej analizy dowodów, ale także zagłębienia się w skomplikowane relacje rodzinne i tajemnice, które przez lata były skrzętnie ukrywane. Książka jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i mrocznych tajemnic, które stopniowo wychodzą na światło dzienne.Komu polecamy tę książkę?Książka "Kukułcze jajo. Fjällbacka. Tom 11" jest polecana wszystkim miłośnikom kryminałów, którzy cenią sobie złożone fabuły, bogato rozwinięte postacie oraz atmosferę pełną napięcia i tajemnicy. Szczególnie docenią ją fani serii o Fjällbacka, chcący kontynuować przygody swoich ulubionych bohaterów. Ponadto, dzieło to jest doskonałym wyborem dla czytelników interesujących się psychologicznymi aspektami zbrodni, relacjami rodzinymi i ich wpływem na życie poszczególnych osób.Do jakiej kategorii zaliczana jest ta książka?"Kukułcze jajo. Fjällbacka. Tom 11" zalicza się do kategorii literatury kryminalnej. Jest to kontynuacja popularnej serii kryminałów, której akcja rozgrywa się w malowniczej miejscowości Fjällbacka w Szwecji. Książka łączy w sobie elementy kryminału, dramatu oraz powieści psychologicznej, oferując czytelnikom nie (...) więcej

Kukułcze jajo - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...8

  - 2024-05-24
  Kupiona na prezent.
 2. Avatar
  Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Robert

  - 2024-02-23
  Polecam
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  n...2

  - 2023-12-06
  Super
Zobacz wszystkie opinie

Kukułcze jajo - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo