Maped Maxi Zestaw Linijka 30 Cm 2 Ekierki Kątomierz - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Maped Maxi Zestaw Linijka 30 Cm 2 Ekierki Kątomierz - Opis

Niezastąpiony zestaw geometryczny, z którego skorzystają uczniowie i studenci. Praktyczne przybory, przydadzą się zarówno w czasie lekcji matematyki, jak i na technice. Proponowany zestaw geometryczny Start: Linijka, 2 ekierki, kątomierz, to przybory, które przydadzą się każdemu uczniowi. Dzięki nim odmierzanie i rysowanie linii prostych stanie się naprawdę proste. Linijka, znajdująca się w zestawie geometrycznym, ma długość 15 cm. Z pewnością będziesz z niej korzystać nie tylko, w szkole, ale również może przydać Ci się w domu. W zestawie przyrządów kreślarskich znajdują się również dwie ekierki (45° - 15 cm i 60° - 15 cm). Z ich pomocą będziesz mógł kreślić prostopadłe i równoległe w czasie lekcji geometrii na matematyce. Ostatnim narzędziem kreślarskim, znajdującym się w proponowanym zestawie, jest kątomierz (180°-10 cm). Dzięki niemu w precyzyjny sposób wyznaczysz kąty oraz długości, a także łatwiej odnajdziesz środek koła. Kątomierz przyda Ci się zarówno na lekcjach matematyki, jak i w czasie wykonywania rysunków technicznych. Wszystkie przybory kreślarskie, wchodzące w skład zestawu firmy Maped, odznaczają się dużą dbałością wykonania. Do stworzenia przyborów wykorzystano krystalicznie przezroczyste tworzywo. Nadruk na linijce, ekierkach i kątomierzu został wykonany przy pomocy tuszu, odpornego na działanie promieni ultrafioletowych. Dzięki temu masz pewność, że nie wypłowieje wraz z upływem czasu. Praktyczny zestaw geometryczny to akcesoria, które przydadzą się każdemu uczniowi.

Maped Maxi Zestaw Linijka 30 Cm 2 Ekierki Kątomierz - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...9

  - 2021-03-15
  Jak na taką cenę produkt w dobrej jakości
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...8

  - 2020-09-14
  dobra jakość
 3. Użytkownik Ceneo

  - 2019-08-17
  5,0/5
Zobacz wszystkie opinie

Maped Maxi Zestaw Linijka 30 Cm 2 Ekierki Kątomierz - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo