Daft Punk - Random Access Memories (Winyl) - Najlepsze oferty

Pozycje ofert zostały opłacone. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Ukryj oferty

Daft Punk - Random Access Memories (Winyl) - Opis

Aż osiem lat trzeba było czekać na zupełnie nowe, studyjne dzieło grupy Daft Punk - francuskiej formacji, która zrewolucjonizowała nie tylko podejście do muzyki elektronicznej, ale rynek muzyczny w ogóle. Ukrywający się pod hełmami robotów Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter najpierw stali się sensacją w Europe - ich debiutancki krążek "Homework" (1997) uznany został za arcydzieło muzyki house, a single z tego i kolejnych albumów ('Da Funk', 'Around The World' czy 'One More Time') trafiły na mainstreamowi listy przebojów w kilkunastu krajach. Prawdziwy przełom przyszedł w 2007 r. jednak za sprawą rapera Kanye Westa, który zsamplował utwór Daft Punk ""Harder, Better, Faster, Stronger" na swoim singlu "Stronger" - od tego czasu zespół trafił do światowej czołówki wykonawców muzyki elektronicznej i każde jego dokonanie z niecierpliwością wyczekiwane jest po obu stronach Atlantyku.
Nowa płyta "Random Access Memories" zawiera 13 utworów i pojawi się na niej wielu zaskakujących gości, którzy razem z Daft Punk cofnęli się do korzeni muzyki elektronicznej aby stworzyć ponadczasową mieszankę disco, funk, pop i electro. Wśród 'żywych legend' na płycie znaleźli się m.in. uznawany za"ojca chrzestnego muzyki disco' Giorgio Moroder (twórca słynnego brzmienia "I Feel Love" Donny Summer) czy frontman grupy Chic Nile Rodgers (hity "Le Freak", "I Want Your Love" oraz producent niezliczonej ilości hitów m.in. Madonny, Michaela Jacksona czy Davida Bowie). Nie zabrakło także młodszych przedstawicieli hip-hopu (Pharell Williams), rocka (wokalista The Strokes - Julian (...) więcej

Daft Punk - Random Access Memories (Winyl) - Opinie

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  k...8

  - 2020-07-06
  Ok.
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Kama

  - 2020-01-11
  Super szybka przesyłka. Polecam
 3. Avatar
  Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Daniel

  - 2019-11-04
  płyta Daft Punk - Random Access Memories na winilu to powinna byc u każdego fana muzyki z gramofonem
Zobacz wszystkie opinie

Daft Punk - Random Access Memories (Winyl) - Podobne produkty Produkty rekomendowane przez Książkowo