Lux perpetua. Trylogia Husycka (Audiobook)

(14 opinie)
Audiobook wydany w 2013 roku. Autor audiobooka: Andrzej Sapkowski. Audiobook w (...) więcej

Lux perpetua. Trylogia Husycka (Audiobook) - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Lux perpetua. Trylogia Husycka (Audiobook) - Opis

Lux perpetua. Trylogia Husycka audiobookAndrzej Sapkowski
 • Wydawca: Supernova
 • Rok wydania: 2013
 • Oprawa: etui kartonowe
 • Ilość stron: 2
To już ostatnia część największej do tej pory produkcji audiobookowej w Europie! 124 aktorów wcieliło się w 192 role, a spektakularne efekty dźwiękowe z klimatyczną muzyką Adama Skorupy stworzyły niezapomniany teatr wyobraźni. Występują m.in.: Krzysztof Gosztyła, Anna Dereszowska, Lesław Żurek, Krzysztof Wakuliński, Henryk Talar, Artur Barciś, Magdalena Różczka, Kazimierz Kaczor, Adam Ferency, Krzysztof Banaszyk, Jacek Lenartowicz. Po raz pierwszy w historii wydawniczej: do realizacji audiobooka za pośrednictwem włączyli się miłośnicy audiobooków ,,Narrenturm" i ,,Boży bojownicy". Wspierali przedsięwzięcie już na etapie produkcji. Część objęła audiobook mecenatem, a inni mieli możliwość zagrania z aktorami, płyta na życzenie z autorską dedykacją zinterpretowaną przez bohaterów: Reynevana, Samsona Miodka, Szarleja i Pomurnika. ,,Trylogia husycka` to nazwa trzech powieści historycznych z elementami fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Wojny husyckie stały się tłem przygód głównego bohatera Reinmara z Bielawy zwanego Reynevanem (Lesław Żurek). W skład trylogii wchodzą: ,,Narrenturm", ,,Boży bojownicy", ,,Lux perpetua". ,,Lux perpetua" z języka łacińskiego znaczy dosłownie ,,nieustające światło" lub skłaniając się do luźnego tłumaczenia zakorzenionego w katolicyzmie ,,światłość wiekuista". Krwawy czas wojen husyckich na Dolnym Śląsku jest tłem przygód młodego Reynevana. Przemierza ziemie śląskie, (...) więcej

Lux perpetua. Trylogia Husycka (Audiobook) - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  k...n

  - 2021-05-25
  Epickie - superprodukcja na najwyższym poziomie
 2. Avatar

  Seba

  - 2018-11-20
  Jest to najlepszy audiobook jaki miałem zaszczyt słuchać , bardzo dobra gra Lektorska , niesamowity klimat , humor - normalnie palce lizać :) Człowiek przenosi się do średniowiecza , wystarczy tylko założyć słuchawki i odprężyć się wygodnie w fotelu :D Polecam !
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Joanna

  - 2016-02-19
  Trzecia część równie świetna, jak poprzednie! Słuchowisko z udziałem wielu aktorów, występujących w roli lektorów to gwarancja świetnej zabawy. A Sapkowski? Klasyka.
Zobacz wszystkie opinie

Lux perpetua. Trylogia Husycka (Audiobook) - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo