Nieproszony gość (E-book)

(1 opinie)
Charlotte Link, format MOBI, EPUB, rok wydania 2014

Najlepsze wybrane oferty
Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
ebookpoint.pl
Nieproszony gość (ebook)
25,20 zł
Darmowa wysyłka
Idź do sklepu

Nieproszony gość (E-book) - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Nieproszony gość (E-book) - Opis

"Po śmierci męża życie Rebecki Brandt straciło sens do tego stopnia, że postanawia się z nim rozstać. Jednak niespodziewana wizyta starego przyjaciela w towarzystwie dwojga przypadkowo spotkanych autostopowiczów, Ingi i Mariusa, zmusza Rebeccę do odłożenia starannie zaplanowanego samobójstwa. Młodzi ludzie zdobywają jej sympatię. Rebeca wypożycza im ukochaną łódź męża, by mogli swobodnie pożeglować po Morzu Śródziemnym. Podczas sielankowego rejsu pomiędzy Ingą i Mariusem dochodzi do potwornej kłótni, podczas której Mariusz wypada za burtę. Poszukiwania wszczęte przez nadbrzeżną straż nie przynoszą rezultatu i młody mężczyzna zostaje uznany za zaginionego. Kilka tygodni później Inga przeżywa prawdziwy szok, gdy w gazecie ukazuje się zdjęcie Mariusa w związku z potwornym zabójstwem, dokonanym na terenie Niemiec
Sprzedaż książek Charlotte Link przekroczyła już 24 miliony!" O autorze: Charlotte Link to niemiecka pisarka, której powieści od lat cieszą się ogromnym uznaniem czytelników. Na podstawie kilku jej książek nakręcono seriale telewizyjne. Urodziła się w 1963 we Frankfurcie nam Menem. Do tej pory wydała łącznie 17 powieści, które dostępne są również w języku polskim. W samych Niemczech sprzedała ponad dwanaście milionów egzemplarzy swoich publikacji. Jej wszystkie książki miesiącami gościły w ścisłych czołówkach list bestsellerów. W 2007 roku otrzymała nagrodę Goldene Feder. Do najpopularniejszych powieści autorki można zaliczyć: Echo winy, Drugie dziecko, czy Ostatni ślad. Mieszka wraz z rodziną w Wiesbaden. Działa aktywnie w organizacji ochrony zwierząt PETA, a w (...) więcej

Nieproszony gość (E-book) - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

  1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

    pamal

    - 2015-05-22
    Polecam książki Ch. Link. Bardzo dobrze się je czyta.
Zobacz wszystkie opinie

Nieproszony gość (E-book) - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo