Rodzina. Lazarus. Tom 1

(2 opinie)

Rodzina. Lazarus. Tom 1 - Najlepsze oferty

Pozycje ofert zostały opłacone. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Ukryj oferty

Rodzina. Lazarus. Tom 1 - Opis

ŚWIAT został podzielony. Podzielony nie według granic politycznych lub geograficznych, a według finansowych.

Pieniądz, to potęga. Potęga, którą dysponuje, zaledwie garstka RODZIN. Rodziny opiekują się tymi, którzy dla nich pracują.

Cala reszta, to Odpady.

W każdej rodzinie jest jedna osoba, która otrzymuje wszystko, co lepsze: trening, najnowszą technologię, zasoby. Ta osoba staje się mieczem i tarczą swojej Rodziny. Jej obrońcą. Jej Łazarzem.

Łazarzem rodziny Carlyle jest Forever. Oto początek jej opowieści.

Rodzina. Lazarus. Tom 1 - Opinie

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Avatar

  Froszti

  - 2022-05-25
  POPKULTUROWY KOCIOŁEK:
  Ten stanowi prawo, kogo na to stać. Taką jednostką jest Malcolm Carlyle, który decyduje o wszystkim, włącznie z życiem i śmiercią innych. Jako broń i tarczę pomocną w utrzymaniu porządku, wykorzystuje on jednego członka swojej familii. Osobę, która przeszła specjalny trening, wsparta jest najnowszą możliwą technologią i zawsze gotowa jest wypełnić każde polecenie. Tym kimś nazywanym „Łazarzem” w przypadku rodu Caryle, jest Forever. Córka, która nigdy nie zdradzi ojca i będzie mu posłuszna, nawet jeśli jest traktowana niezmiernie instrumentalnie.

  Jeżeli na okładce komiksu widnieje nazwisko Rucka, to można być pewnym, że scenariusz dzieła nie będzie zaliczał się do tych „zwykłych”. Twórca ten wielokrotnie udowadniał bowiem, że ma niezwykły talent do pisania przenikliwych i mocno złożonych opowieści z wyrazistymi bohaterami. Nie inaczej jest w przypadku komiksu Lazarus #1.

  Mroczny, krwawy początek, w którym nie brakuje bezpardonowej brutalności i pokazania „niezwykłości” głównej bohaterki, staje się preludium do znacznie głębszej i mocno intrygującej historii. (...) więcej
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  kciuku

  - 2017-03-29
  komiks dla dojrzałego odbiorcy. duet rucka lark zrobili swietny komiks.
Zobacz wszystkie opinie

Rodzina. Lazarus. Tom 1 - Podobne produkty Produkty rekomendowane przez Książkowo