Nidhogg. Thorgal. Louve. Tom 7 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Nidhogg. Thorgal. Louve. Tom 7 - Opis

eżeli kochasz komiksy na najwyższym światowym poziomie, które posiadają niebanalną fabułę i wspaniałe rysunki, to kolejny komiks z serii przygód o Thorgalu z pewnością Ci się spodoba. To kolejne wydanie kultowego cyklu komiksów. Cyklu, który zdobył liczne nagrody i nie traci na popularności od ponad 30 lat."Thorgal: Louve, tom 7. Nidhogg" to gwarancja wspaniałej oraz porywającej fabuły i niesamowitych wrażeń wizualnych. To arcydzieło. Bohater wychowany przez Wikingów, który jednak Wikingiem nie jest, tym razem wpada w niezłe tarapaty. Jak zwykle nie czuje strachu, jak zwykle jest ponad tym."Thorgal: Louve, tom 7. Nidhogg" to siódma część serii komiksów fantasy poświęconej Louve. Louve zna mowę zwierząt i jest córką Wikinga Thorgala Aegirssona i księżniczki Aaricii. Dziewczynka dociera do Międzyświata w towarzystwie krasnoluda Thjazima. Pragnie przekonać wielkiego i potężnego węża Nodhogga, by pomógł w walce z zagrażającymi jej krainie Czarnymi Elfami. Tymczasem wyklęty Vigrid i Yasmina przenoszą się do krainy Świetlistych Elfów. Szukają tam wsparcia. Od tych wypraw i od powodzenia misji zależy, czy kraina Dziewięciu Światów przetrwa. Jeżeli bohaterowie zawiodą, sługi ciemności zniszczą Asgard i rozpętają wojnę na niespotykaną dotąd skalę.Thorgal to legendarny i bardzo rozpoznawalny bohater komiksów, które podbiły serca fanów na całym globie. Pomysł na komiks o Thorgalu zrodził się w 1976 roku w głowie Jean'a Van Hamme'a. Cykl ma 35 odcinków, z których ostatni ukazał się w 2016 roku. Przez ten czas nad serią pracowało trzech różnych scenarzystów: Xavier Dorison, Yves Sente (...) więcej

Nidhogg. Thorgal. Louve. Tom 7 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Adam

  - 2020-05-18
  fajny komiks, uzupełnienie kolekcji
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Polanowskiprzem

  - 2019-10-24
  Kolejne przygody Thorgal i jego dzieci
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Conan

  - 2019-01-14
  Ulubiona seria komiksów, ale mniej ciekawa niż klasyczny Thorgal.
Zobacz wszystkie opinie

Nidhogg. Thorgal. Louve. Tom 7 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo