Zeszyt A5/60 90G Geografia Oxford - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Zeszyt A5/60 90G Geografia Oxford - Opis

Zeszyt Oxford A5 60 kr Geografia 400092592W asortymencie posiadamy zeszyty przedmiotowe dedykowane językowi polskiemu, historii, chemii, biologii, geografii, fizyce, językowi angielskiemu oraz matematyce.Zeszyty te zostały wyposażone w trwałe okładki wykonane z kartonu, które zostały pokryte laminatem w celu zabezpieczenia przed przypadkowym zalaniem. Każdy z zeszytów posiada unikalny design z piktogramami odpowiadającymi danemu przedmiotowi. Te wyjątkowe wzory są dostępne w pięciu różnych kolorach.Dzięki oprawie ze zszywkami z łatwością można otworzyć zeszyt, a specjalnie zaprojektowane piktogramy dla każdego przedmiotu pomagają w organizacji notatek. Wykorzystany papier Optik o gramaturze 90 g/m² jest śnieżnobiały i gładki, zapewniając doskonałą jakość pisania i rysowania. Laminowana okładka dodatkowo chroni zawartość przed uszkodzeniami.Zeszyty posiadają format A5 i składają się z 60 kartek, co czyni je niezastąpionym narzędziem dla uczniów i studentów do prowadzenia notatek z różnych przedmiotów.Warto dodać, że kolory okładek są losowo dobierane, co dodaje elementu niespodzianki każdej kolekcji!

Zeszyt A5/60 90G Geografia Oxford - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Ewa

  - 2019-08-07
  Super zakup
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Lidia

  - 2018-08-15
  Rewelacja
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  alciaaa

  - 2019-08-22
  super zeszyt, bardzo ładnie sie prezentuje i dobra jakość
Zobacz wszystkie opinie

Zeszyt A5/60 90G Geografia Oxford - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo