Słowa z uśmiechem. Jezyk polski. Literatura i kultura. Podręcznik do 4 klasy szkoły podstawowej

(6 opinie)
Książka wydana w 2017 roku.Autor książki: Anita Żegleń, Ewa Horwath . (...) więcej

Słowa z uśmiechem. Jezyk polski. Literatura i kultura. Podręcznik do 4 klasy szkoły podstawowej - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Słowa z uśmiechem. Jezyk polski. Literatura i kultura. Podręcznik do 4 klasy szkoły podstawowej - Opis

Praca z podręcznikami z cyklu „Słowa z uśmiechem” gwarantuje skuteczność i swobodę nauczania, dostęp do znakomitego doboru tekstów, a także aktywną naukę gramatyki.Swoboda nauczania: • Zamieszczenie w osobnych podręcznikach zagadnień literacko-kulturowych i językowych zapewnia efektywną pracę i skupia uwagę uczniów, zwłaszcza czwartoklasistów, na jednym obszarze kształcenia. • Budowa cyklu umożliwia swobodę nauczania, daje nauczycielowi możliwość pracy zgodnie z własnymi preferencjami. • Bogactwo różnorodnych poleceń do treści literackich (m.in. polecenia do lektur wprowadzonych nową podstawą programową) i językowych zapewnia skuteczną naukę. • Rozdzielenie literatury od gramatyki gwarantuje, że materiał z obu dziedzin jest przejrzysty i uporządkowany, dzięki czemu łatwiej odnaleźć niezbędne treści.Znakomity dobór tekstów w podręczniku Literatura i kultura: • Teksty ze współczesnej literatury młodzieżowej dopełnione literacką klasyką są dostosowane do wieku i percepcji dziecka, pomagają w zainteresowaniu go przedmiotem i rozbudzają jego wrażliwość. • Atrakcyjna forma prezentowania obowiązkowych tekstów literackich zachęca i mobilizuje do czytania, pisania, dyskutowania i poznawania nowych treści. • Współczesne teksty literackie mówią o sprawach bliskich uczniowi, sprawiają, że lekcje języka polskiego są ciekawe i zajmujące. • Przyjazne i łatwe w odbiorze utwory oraz dostosowana do wieku uczniów objętość fragmentów tekstów sprawiają, że uczniowie chętniej je czytają.Nr dopuszczenia: 861/1/2017

Słowa z uśmiechem. Jezyk polski. Literatura i kultura. Podręcznik do 4 klasy szkoły podstawowej - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...7

  - 2022-06-15
  Ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  p...2

  - 2021-04-11
  Wszystko w jak najlepszym porządku
 3. Użytkownik Ceneo

  - 2019-07-14
  5,0/5
Zobacz wszystkie opinie

Słowa z uśmiechem. Jezyk polski. Literatura i kultura. Podręcznik do 4 klasy szkoły podstawowej - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo