Licz ze mną Zbiór zadań z matematyki dla klas 7 i 8. Część 1 - Budzich Danuta, Górska Ewa - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Licz ze mną Zbiór zadań z matematyki dla klas 7 i 8. Część 1 - Budzich Danuta, Górska Ewa - Opis

Ten matematyczny niezbędnik zawiera zadania związane z własnościami między liczbami, wyrażeniami algebraicznymi oraz równaniami, statystyką i elementami teorii prawdopodobieństwa.Książka może stanowić nieocenioną pomoc dla nauczyciela jako zestaw zadań wspomagających realizację treści kształcenia zawartych w podręcznikach klas siódmych i ósmych oraz jako materiał pozwalający doskonalić umiejętności matematyczne ucznia. Może posłużyć zarówno do utrwalania zagadnień z danego działu, jak i zachęcić do rozwiązywania zadań, a podczas kształcenia analizowania i wnioskowania koniecznego przy rozwiązywaniu zadań tekstowych.Dla ucznia zbiór posłuży jako przewodnik, który pozwala w prosty, dostępny i zrozumiały sposób utrwalić wiedzę i umiejętności, a także sprawność matematyczną. Pomoże mu także w samokształceniu, gdyż zadania o różnym stopniu trudności sprzyjają samodzielnej pracy w domu i przygotowaniu się do prac pisemnych.Zadania są zgodne z nową podstawą programową kształcenia ogólnego wynikającą z rozporządzenia MEN z dnia 14 lutego 2017 r.

Licz ze mną Zbiór zadań z matematyki dla klas 7 i 8. Część 1 - Budzich Danuta, Górska Ewa - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...v

  - 2022-01-05
  Udane
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  b...2

  - 2021-10-16
  Spełnia moje oczekiwania
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Użytkownik Ceneo

  - 2020-02-11
  zgodny z opisem
Zobacz wszystkie opinie

Licz ze mną Zbiór zadań z matematyki dla klas 7 i 8. Część 1 - Budzich Danuta, Górska Ewa - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo