Egmont Siatka

(7 opinie)
Gra planszowa EGMONT dla graczy od 8 lat, przewidywany czas gry Do 30 minut, (...) więcej

Egmont Siatka - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.

• typ oprawy: inna
Wydawca: EgmontEAN: 5908215009595Punkt! Set! Mecz!Zostań liderem drużyny siatkarskiej. Odbierz serw, rozegraj piłkę i zdobądź punkt. A może zaskoczysz przeciwnika asem serwisowym, atakiem z drugiej piłki lub potrójnym blokiem? Pudełko zawiera proste zasady podstawowe dla początkujących graczy oraz reguły zaawansowane dla doświadczonych rozgrywających.Gracze są trenerami drużyn siatkarskich. Za pomocą kostki ruchu rozgrywają piłkę, starają się przebić ją na drugą stronę siatki i zdobyć punkt. Kluczem do zwycięstwa jest umiejętne wykorzystanie zdolności siatkarzy oraz kart taktyki. Wygra gracz, który pierwszy zdobędzie 9 punktów.Elementy gry:1 plansza boiska12 kafelków siatkarzy (po 6 na gracza)24 karty taktyki (po 12 na gracza)1 kostka ruchu1 kostka ataku/zagrywki1 piłka2 znaczniki punktów1 znacznik blokuLiczba graczy: 2 osobyWiek graczy: 8-108 lat