Coolpack Kołobrulion Kołozeszyt A5 200 Stron Szary - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Coolpack Kołobrulion Kołozeszyt A5 200 Stron Szary - Opis

Wysokiej jakości zeszyt w kratkę A5 marki Coolpack. Zeszyt posiada funkcjonalne przekładki, dzięki którym notatki zawsze będą uporządkowane. W kolekcji Neon znajdziesz intensywne i nasycone kolory, które Cię zachwycą!Cechy produktu: • Mikro perforacja ułatwia wyrywanie kartek; • Przekładki z kieszonką z możliwością oznaczenia; • Koperta na wszystkie dodatkowe notatki; • Kolor: szary.CoolPack to marka tworząca m.in. plecaki, torby oraz walizki, których głównym odbiorcą są młode i aktywne osoby. Najchętniej wybierane są przez dzieci i nastolatków, ponieważ są one cenione ze względu na trwałość przez rodziców. Logo CP na plecaku szkolnym to gwarancja najwyższej jakości i funkcjonalności. Charakterystyczną cechą produktów jest mnogość wzorów, kolorów oraz modeli. Różnorodność niezwykłych barw i deseni, o których nie śniło się nawet filozofom. Szeroki wybór wzorów pozwala trafić w gusta każdego, kto chce być trendy i na topie.

Coolpack Kołobrulion Kołozeszyt A5 200 Stron Szary - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...9

  - 2022-08-30
  Super
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Basia

  - 2019-11-05
  Dostałam inny produkt niż zamawiałam
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Kamil

  - 2019-10-25
  Jak mogę ocenić produkt którego nie dostałem
Zobacz wszystkie opinie

Coolpack Kołobrulion Kołozeszyt A5 200 Stron Szary - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo