English Class A1+. Klasa 5. Podręcznik Wieloletni - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

English Class A1+. Klasa 5. Podręcznik Wieloletni - Opis

English Class A1+: Angielski dla klasy 5, który rośnie razem z Twoim dzieckiem!Chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się angielskiego z radością i skutecznie? English Class A1+ od Pearson, autorstwa Jayne Croxford, Grahama Fruena i Arka Tkacza, to nowoczesny podręcznik, który dostosowuje się do potrzeb ucznia, zapewniając optymalne połączenie nauki komunikacji i poprawności językowej. Idealny dla piątoklasistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności językowe i przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.Co znajdziesz w podręczniku English Class A1+?Przejrzysty materiał lekcyjny podzielony na jednostki z jasno określonymi celami.Wyjaśnienia gramatyki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie.Listy słów po każdym rozdziale, pomagające w utrwalaniu słownictwa.Kod dostępu do platformy eDesk z cyfrową wersją podręcznika i nagraniami audio.Co wyróżnia kurs English Class?Nowoczesna seria dla klas 4-8 szkoły podstawowej.Podręczniki "dorastają" razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej.Bogaty zestaw materiałów dla nauczyciela, w tym filmy BBC i interaktywne zadania dla ucznia (Extra Online Homework).Czy wiesz, że w English Class nauczyciele, uczniowie i rodzice cenią najbardziej...?Elastyczność dzięki dwóm ścieżkom realizacji: łatwiejszej i trudniejszej.Atrakcyjną obudowę multimedialną lekcji z oprogramowaniem do tablic interaktywnych.5 rodzajów filmów, w tym autentyczne materiały BBC.Lekcje o polskiej kulturze w języku angielskim.Extra Online Homework - dodatkowy bezpłatny trening interaktywny dla uczniów.Regularne (...) więcej

English Class A1+. Klasa 5. Podręcznik Wieloletni - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  j...a

  - 2023-04-07
  ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  p...m

  - 2022-12-16
  Prosta lecz bardzo dobra
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  j...a

  - 2022-10-31
  ok
Zobacz wszystkie opinie

English Class A1+. Klasa 5. Podręcznik Wieloletni - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo