Przyroda 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik. Klasa 4 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Przyroda 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik. Klasa 4 - Opis

Przyroda do klasy 4 to podręcznik pisany językiem dostosowanym do wieku uczniów, wprowadza wymagane przez nową podstawę programową słownictwo geograficzne i biologiczne służące opisywaniu zjawisk przyrodniczych.Liczne obserwacje i doświadczenia ułatwiają realizację wszystkich treści z nowej podstawy programowej, umożliwiają praktyczne poznanie przyrody, angażują uczniów i zachęcają do samodzielnej pracy. Cenne wskazówki do obowiązkowych zajęć terenowych motywują uczniów do poznawania świata przyrody w praktyce oraz uczą ich obserwacji środowiska i poznawania krajobrazu najbliższej okolicy. Wysokiej jakości piękne zdjęcia i rysunki, znakomicie skorelowane z treścią wykładu, działają na wyobraźnię uczniów i pomagają im w przyswajaniu wiedzy. Czytelne infografiki, łączące ilustracje z informacjami, klarownie przedstawiają procesy i zależności zachodzące w przyrodzie – dzięki takiej formie uczeń lepiej zrozumie i zapamięta trudniejsze zagadnienia.

Przyroda 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik. Klasa 4 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  j...0

  - 2022-11-28
  Jestem zadowolona
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  r...6

  - 2022-06-29
  Super
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Sol

  - 2017-10-27
  Jak to ćwiczenia szkolne...
Zobacz wszystkie opinie

Przyroda 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik. Klasa 4 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo