Grammarway 1. Podręcznik

(11 opinie)
Dooley Jenny Evans Virginia, Angielski dla młodzieży i dorosłych, Seria (...) więcej

Grammarway 1. Podręcznik - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Grammarway 1. Podręcznik - Opis

Grammarway 1. PodręcznikGrammarway to seria podręczników do kompleksowego nauczania gramatyki angielskiej na różnych poziomach. Grammarway 1. Podręcznik przeznaczony jest dla początkujących (poziom Beginner), A1 według wskaźnika CEF. Publikacje zapewniają systematyczne poznawanie i ćwiczenie struktur gramatycznych a także regularne powtórki poznawanego materiału. Seria publikacji Grammarway może być wykorzystywana zarówno w klasach szkoły ponadpodstawowej, jako uzupełnienie podręcznika kursowego, jak i w domu jako znakomity samouczek pozwalający skutecznie opanować gramatykę języka angielskiego.Seria Grammarway to między innymi:przystępne i przejrzyste przedstawienie struktur gramatycznych, poparte licznymi przykładami,polskie tłumaczenia większości przykładów (Grammarway 1 i 2),mini słownik angielsko - polski wraz z transkrypcją fonetyczną (Grammarway 1 i 2),zestawienie czasowników nieregularnych,tabele pokazujące pełny zakres form danej konstrukcji gramatycznej,ćwiczenia z zakresu mówienia i pisania na końcu każdego rozdziału,zadania z zakresu użycia odpowiednich form i struktur językowych w codziennych sytuacjach.Powiązane tytuły:Grammarway 1. Klucz odpowiedziGrammarway 2. Podręcznik

Grammarway 1. Podręcznik - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...a

  - 2023-05-25
  ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Użytkownik Ceneo

  - 2023-04-05
  Usługa wykonana perfekcyjnie nie mam żadnych zastrzeżen.
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  d...7

  - 2021-03-23
  Bardzo ciekawa książka, polecam.
Zobacz wszystkie opinie

Grammarway 1. Podręcznik - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo