English Class A2. Podręcznik - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

English Class A2. Podręcznik - Opis

English Class A2: Angielski dla klasy 6 szkoły podstawowej, który "dorasta" razem z Twoim dzieckiem!Chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się angielskiego z pasją i skutecznie? English Class A2 od Pearson, autorstwa Boba Hastingsa, Stuarta McKinlaya i Arka Tkacza, to nowoczesny podręcznik, który rośnie razem z uczniem, zapewniając optymalne połączenie nauki komunikacji i poprawności językowej. Idealny dla szóstoklasistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności językowe i przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.Co znajdziesz w podręczniku English Class A2?Przejrzysty materiał lekcyjny podzielony na jednostki z jasno określonymi celami.Kod dostępu do platformy eDesk z cyfrową wersją podręcznika i nagraniami audio.Wyjaśnienia gramatyki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie.Listy słów po każdym rozdziale, pomagające w utrwalaniu słownictwa.Co wyróżnia kurs English Class?Nowoczesna seria dla klas 4-8 szkoły podstawowej.Bogaty zestaw materiałów dla nauczyciela, w tym filmy BBC i interaktywne zadania dla ucznia (Extra Online Homework).Elastyczność dzięki dwóm ścieżkom realizacji: łatwiejszej i trudniejszej.Lekcje o polskiej kulturze w języku angielskim.Gwarancja pełnej realizacji podstawy programowej i przygotowania do egzaminu ósmoklasisty.Dlaczego warto wybrać English Class A2?Atrakcyjna obudowa multimedialna lekcji z oprogramowaniem do tablic interaktywnych.5 rodzajów filmów, w tym autentyczne materiały BBC.Regularne powtórki pod kątem egzaminu ósmoklasisty.Rozwój naturalnej komunikacji poprzez angażujące fotohistorie, projekty i materiały BBC.Solidne wsparcie metodyczne dla (...) więcej

English Class A2. Podręcznik - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...k

  - 2023-10-18
  Super
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  s...s

  - 2023-06-19
  polecam
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  r...a

  - 2023-03-31
  jakość zgodna z oczekiwaną
Zobacz wszystkie opinie

English Class A2. Podręcznik - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo