Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

(77 opinie)

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe - Najlepsze oferty

Pozycje ofert zostały opłacone. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Ukryj oferty

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe - Opis

Podręcznik Oblicza geografii 2 do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury.
Ułatwia zrozumienie przyczyn i konsekwencji wybranych procesów politycznych i społeczno-gospodarczych dzięki elementowi Przyczyny i skutki.
W ciekawy sposób wyjaśnia skomplikowane zjawiska i procesy społeczno-ekonomiczne na atrakcyjnych i czytelnych infografikach.
Umożliwia szybkie i skuteczne powtórki przed sprawdzianami za pomocą elementów Podsumowanie oraz Test sprawdzający.
Umożliwia przypomnienie podstawowej wiedzy z geografii dzięki elementowi To było w szkole podstawowej zamieszczonemu na początku każdego rozdziału.
Ćwiczy umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych z określonym czasownikiem operacyjnym dzięki elementom Sposób na zadania oraz Zadania powtórzeniowe zamieszczonym na końcu każdego rozdziału.
Ułatwia przygotowanie do matury za pomocą elementu Interakcje, który w syntetyczny sposób przedstawia najważniejsze relacje i zależności między komponentami środowiska geograficznego.
Umożliwia ocenę zjawisk i procesów społeczno-ekonomicznych zachodzących w naszym kraju na tle innych państw dzięki elementowi W Polsce.
Pozwala doskonalić umiejętność analizy i interpretacji danych statystycznych, ponieważ zawiera różnorodne mapy, wykresy i tabele.

EAN: 9788326739521

Najczęściej zadawane pytania

Co należy uczynić, kiedy nasze dziecko zaleje przez przypadek podręczniki ze szkoły (...) więcej

Podręczniki do liceum i technikum nie są darmowe. Wyłącznie dzieci ze szkół podstawowych od 1 do 8 klasy otrzymują zestawy książek zupełnie za darmo. Zaś opiekunowie uczniów szkół średnich sami powinni zaopatrzyć się wszystkie podręczniki a także książki z ćwiczeniami zanim rozpocznie się rok szkolny. Co jednak zrobić, jeżeli licealista zaleje czymś przez przypadek książkę lub ćwiczenia? Jeśli książka nie nadaje się do użytku, najlepiej zakupić nową książkę na naszej stronie internetowej. Oferujemy różnorodne książki oraz ćwiczenia w niskich cenach oraz szybką wysyłkę.

Dlaczego warto zakupić w nowy zestaw podręczników szkolnych do szkoły średniej?

Co roku w sklepach można nabyć zupełnie nowe podręczniki szkolne do edukacji dla uczniów liceów i techników. Dlaczego warto kupować nowe komplety książek czy lepiej postawić na używane? Niemal każdego roku zostają wprowadzone pewne zmiany w programie nauczania. Żeby uczeń był na bieżąco z najnowszymi zmianami – należy przed rozpoczęciem każdego nowego roku szkolnego nabywać najnowsze podręczniki do nauki. Takie zakupy wcale nie muszą kosztować majątku. W naszej księgarni internetowej można kupić zarówno podręczniki, jak i ćwiczenia w bardzo atrakcyjnych cenach.


Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe - Opinie

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  b...2

  - 2022-11-14
  super
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  n...n

  - 2022-10-21
  ok.
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...5

  - 2022-10-17
  bardzo dobry
Zobacz wszystkie opinie

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe - Podobne produkty Produkty rekomendowane przez Książkowo