Zbiór zadań z fizyki dla szkoły podstawowej

(4 opinie)
Książka wydana w 2020 roku.Autor książki: Marcin Braun, Grażyna Francuz-Ornat, (...) więcej

Zbiór zadań z fizyki dla szkoły podstawowej - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Zbiór zadań z fizyki dla szkoły podstawowej - Opis

Spotkania z fizyką. Szkoła podstawowa klasa 7. Zbiór zadań. Zbiór zadań z fizyki dla szkoły podstawowej pozwala utrwalić i poszerzyć wiedzę ze wszystkich zagadnień realizowanych w klasach 7–8, a także niektórych dodatkowych, oraz pogłębić umiejętności zdobyte w trakcie pracy z podręcznikami i zeszytami ćwiczeń.Rozwija umiejętności praktyczne dzięki zadaniom o różnym stopniu trudności oraz opatrzonym wskazówkami propozycjom doświadczeń.Ułatwia pełniejsze zrozumienie zagadnień dzięki przykładowo rozwiązanym zadaniom, często różnymi sposobami.Zachęca do samodzielnej pracy i pogłębiania wiedzy na dany temat dzięki propozycjom projektów.Pozwala na wygodną pracę dzięki czytelnemu układowi treści z odwołaniami do szczegółowych wymagań nowej podstawy programowej oraz odpowiedziom do wszystkich zadań.Zapewnia możliwość powtarzania i utrwalania wiedzy dzięki zadaniom przekrojowym, przypomnieniom najważniejszych wiadomości z zakresu szkoły podstawowej.Umożliwia sprawdzenie wiedzy i umiejętności przed egzaminem dzięki nowemu testowi przekrojowemu Jak na egzaminie.Dlaczego warto wybrać serię Spotkania z fizyką?Publikacje z serii Spotkania z fizyką są dostosowane do wieku uczniów i kształcą kluczowe umiejętności przedmiotowe. Przygotowując nową edycję zeszytów ćwiczeń i zbioru zadań, a także Tablice chemiczno-fizyczne, wzięliśmy pod uwagę sugestie nauczycieli, m.in. wynikające z ich doświadczeń w pracy z tą serią.Sprawdź także pozostałe publikacje z serii:Spotkania z fizyką. Szkoła podstawowa klasa 7. Podręcznik.Spotkania z fizyką. Szkoła podstawowa klasa 7. Zeszyt ćwiczeń.Spotkania z (...) więcej

Zbiór zadań z fizyki dla szkoły podstawowej - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...a

  - 2023-10-11
  Jestem zadowolona super obsługa, paczkę otrzymałam szybko bez żadnych problemów.
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  b...1

  - 2021-01-06
  jestem zadowolona
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  k...6

  - 2020-10-07
  ok
Zobacz wszystkie opinie

Zbiór zadań z fizyki dla szkoły podstawowej - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo