Kajko i Kokosz. Złoty puchar. Część 2.

(10 opinie)
Janusz Christa, Kajko i Kokosz, Seria Kajko i Kokosz, rok wydania 2020

Kajko i Kokosz. Złoty puchar. Część 2. - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Kajko i Kokosz. Złoty puchar. Część 2. - Opis

O czym jest komiks “Złoty puchar. Kajko i Kokosz. Część 2”W "Złotym Pucharze. Kajko i Kokosz. Część 2", niepokoje znowu zawitały do grodu księcia Mirmiła. Grod ten, zwykle spokojny, zmaga się teraz z różnymi problemami: od nadmiernej liczby kur, poprzez spiski nadwornego szambelana, aż po nieustępliwą żonę księcia, która zabrania mu ulubionej rozrywki – picia miodu z cennego Złotego Pucharu. Sytuacja komplikuje się, gdy do grodu przybywa tajemnicza grupa zbrojnych pod znakiem Czarnego Trójkąta. Ich wizyta kończy się zniknięciem kur, kilku krów i – co najważniejsze – Złotego Pucharu, bez którego książę obawia się, że nie przetrwa. W obliczu tych zdarzeń, rozpaczliwie potrzebuje pomocy swoich najdzielniejszych wojów, Kajka i Kokosza, którzy wyruszają na misję odzyskania bezcennego skarbu.Komu polecamy ten komiks?Komiks "Złoty Puchar. Kajko i Kokosz. Część 2" jest idealną propozycją dla wszystkich fanów serii o słowiańskich wojach – zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie humor, przygodę i oryginalne postacie w komiksowej formie. Kajko i Kokosz, dzięki swoim niezwykłym przygodom, dostarczają rozrywki, ucząc jednocześnie wartości takich jak odwaga, przyjaźń i spryt. Jeśli szukasz historii pełnej zabawnych zwrotów akcji i charyzmatycznych bohaterów, ten komiks z pewnością spełni twoje oczekiwania.Do jakiej kategorii zaliczany jest ten komiks?"Złoty Puchar. Kajko i Kokosz. Część 2" należy do kategorii komiksów przygodowych z elementami humorystycznymi. Seria ta, osadzona w bogatym, słowiańskim uniwersum, łączy w sobie (...) więcej

Kajko i Kokosz. Złoty puchar. Część 2. - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  p...k

  - 2024-03-08
  Super
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  t...8

  - 2024-02-18
  Zabawna i ciekawa
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  K...a

  - 2021-06-10
  Super córka lubi czytać komiksy
Zobacz wszystkie opinie

Kajko i Kokosz. Złoty puchar. Część 2. - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo