Yans. Wydanie zbiorcze. Tom 1

(5 opinie)
Duchateau Andre-Paul, Grzegorz Rosiński, rok wydania 2021, format 23.4 x 31.2 (...) więcej

Yans. Wydanie zbiorcze. Tom 1 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Yans. Wydanie zbiorcze. Tom 1 - Opis

Seria o przygodach kosmicznego agenta, zapoczątkowana w 1980 roku, stała się drugim, obok sagi o Thorgalu, sztandarowym dziełem polskiego rysownika komiksów Grzegorza Rosińskiego, realizowanym dla belgijskiego wydawnictwa Lombard. Ta rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie opowieść SF o przygodach tajemniczego przybysza powstawała w trudnych warunkach. Belgijskiego scenarzystę Andr-Paula Duchteau i polskiego rysownika dzieliła żelazna kurtyna. Jednak dzięki połączeniu wyobraźni i talentu obu artystów Yans stał się komiksowym przebojem na Zachodzie, a także w Polsce. Dwunastotomowa seria ukształtowała własny poetycki styl i oryginalną mitologię. Grzegorz Rosiński tworzył ją do 1990 roku, po czym przekazał w ręce Zbigniewa Kasprzaka Kasa.Pierwsza część trzytomowego wydania zbiorczego zawiera pasjonującą, opartą o wspomnienia autorów i ilustrowaną dokumentami opowieść o okolicznościach powstania tej niezwykłej serii, krótki samodzielny komiks o Yansie pt. Wieża Rozpaczy, a także cztery pierwsze pełnometrażowe epizody: Ostatnia wyspa, Więzień wieczności, Mutanci z Xanai i Gladiatorzy. Strony: 224, Format: 312x234 mm Rok wydania: 2021, oprawa: twarda

Yans. Wydanie zbiorcze. Tom 1 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  z...a

  - 2023-10-18
  ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  k...c

  - 2023-05-09
  Stare dobre komiksy na których się wychowałem
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  b...k

  - 2022-04-28
  swietne
Zobacz wszystkie opinie

Yans. Wydanie zbiorcze. Tom 1 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo