Ekspedycja - Według Ericha von Dänikena. Wydanie kolekcjonerskie - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Ekspedycja - Według Ericha von Dänikena. Wydanie kolekcjonerskie - Opis

Przed tysiącami lat Ziemię nawiedzili kosmici z planety Des. Dowodzeni przez Ais przybysze chcieli zbudować na naszej planecie inteligentną cywilizację. Było to nie lada wyzwanie, zwłaszcza że na przeszkodzie planom ambitnej przywódczyni stawały bunty wśród załogi czy szalony naukowiec i jego zwolennicy. Gdy sytuacja wydawała się być bliska opanowania, Wielki Mózg panujący na Des postanowił zatopić Wielką Wyspę, na której pracowali kosmiczni naukowcy... Zobacz co się wydarzyło na Ziemi nie tylko według Dänikena!Ekspedycja. Według Ericha von Dänikena to ośmioczęściowa epicka opowieść komiksowa. Powstała na zlecenie niemieckiego wydawcy na przełomie lat 70. i 80. zachwyca rozmachem, doskonałą intrygą i wizjonerskimi rysunkami Bogusława Polcha. Komiks został wydany w kilkunastu krajach co sprawia, że Ekspedycja. Według Ericha von Dänikena to jeden z najbardziej znanych na świecie polskich komiksów! Po raz pierwszy w jednym tomie!

Ekspedycja - Według Ericha von Dänikena. Wydanie kolekcjonerskie - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...6

  - 2023-12-17
  wysoka jakość
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  n...a

  - 2023-08-29
  Miło wrócić do czasów dzieciństwa. Super wydanie i jakość. Polecam. Obecnie rakiety wielokrotnego użytku już mamy. Ciekawe co następne.
 3. Avatar
  Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Tadek

  - 2023-08-11
  Super wydanie. Super komiks
Zobacz wszystkie opinie

Ekspedycja - Według Ericha von Dänikena. Wydanie kolekcjonerskie - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo