Wyzwolenie. Barakuda. Tom 6 - Najlepsze oferty

Pozycje ofert zostały opłacone. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Ukryj oferty

Wyzwolenie. Barakuda. Tom 6 - Opis

Wejdź do niebezpiecznego świata i poznaj wyjątkową historię, która nie pozwoli oderwać Ci się od czytania. Szósty tom komiksu "Barakuda" to już ostatni tom opowieści o piratach. Zobacz, jak to wszystko się zakończy.
"Barakuda" to opowieść, której akcja rozgrywa się w XVII wieku. Podczas morskiej bitwy w ręce piratów z okrętu Barakuda wpada mapa, wskazująca lokalizację prawdziwego skarbu, diamentu Kashar. Cenny przedmiot ukryty jest na Karaibach. Okrutny kapitan Blackdog rusza na poszukiwania. Bohaterowie nie mają jednak pojęcia, że na diamencie ciąży klątwa, mająca sprowadzić klęskę na tego, kto go odnajdzie.
"Wyzwolenie" to komiks, w którym Czytelnicy odnajdą kolejną dawkę niezwykłych przygód. W tym albumie Blackdog i Barakuda powracają do Puerto Blanco. Droga nie jest prosta, gdyż Hiszpanie nie tracą czujności.
Podczas czytania tej historii zyskasz okazję śledzenia imponującej morskiej bitwy, której nie mogło zabraknąć w opowieści o piratach. Zaletą albumów z tej serii jest wspaniała warstwa wizualna, sprawiająca, że czytanie całej historii staje się prawdziwą przyjemnością. Autor rysunków z wielką starannością oddaje wyjątkowy klimat pirackiej historii, pełnej morskich starć i mrocznych tajemnic.

EAN: 9788365465573

Wyzwolenie. Barakuda. Tom 6 - Opinie

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Aktualnie brak opinii na temat Wyzwolenie. Barakuda. Tom 6 - Dodaj opinię

Wyzwolenie. Barakuda. Tom 6 - Podobne produkty Produkty rekomendowane przez Książkowo