Tytus, Romek i A'Tomek kolekcja 25 ksiąg - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Tytus, Romek i A'Tomek kolekcja 25 ksiąg - Opis

Superkolekcja 25 ksiąg z przygodami Tytusa i jego przyjaciół!Komplet 25 oryginalnych wydań komiksów z Tytusem, Romkiem i A'Tomkiem, autorstwa Henryka Jerzego Chmielewskiego, zwanego Papciem Chmielem, zebranych razem w kolekcjonerskim pudełku.Głównym bohaterem niniejszej powieści rysunkowej jest Tytus de Zoo. Tytus oraz dwaj jego przyjaciele - Romek i ATomek - znani już wcześniej z gazety harcerskiej "Świat Młodych", gdzie od 1957 roku ukazywały się w odcinkach przygody tej wesołej trójki.Popularność Tytusa i spółki skłoniła autora do przygotowania w 1966 roku w formie książkowej zupełnie nowych przygód tych sympatycznych bohaterów. Przygód, których Tytus zaznał tym razem na harcerskim szlaku. Romek i ATomek doszli bowiem do zgodnego wniosku, że Tytus marnuje się i postanowili go wciągnąć do harcerstwa. O tym, co z tego wynikło, przeczytacie za chwilę sami. Strony: 1250, Format: 234x163 mm Rok wydania: 2022, oprawa: pudełko

Tytus, Romek i A'Tomek kolekcja 25 ksiąg - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  bilus40*****

  - 2024-03-03
  Super.
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  p...y

  - 2023-07-29
  Superek.
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Jacek

  - 2023-06-12
  Wspaniałe wydanie. Świetna jakość. Bardzo ładnie zapakowane.
Zobacz wszystkie opinie

Tytus, Romek i A'Tomek kolekcja 25 ksiąg - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo