Tabliczka mnożenia w wierszykach

(12 opinie)
Książka wydana w 2020 roku.Autor książki: Tomasz Elbanowski . Okładka: Twarda (...) więcej

Tabliczka mnożenia w wierszykach - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Tabliczka mnożenia w wierszykach - Opis

Tabliczka mnożenia w wierszykachTabliczka mnożenia w wierszykach to książka skierowana do dzieci w wieku szkolnym, które uczą się mnożenia. Autorzy przedstawiają w niej klasyczną tabliczkę mnożenia w nieco odmienny sposób - w formie rymowanych wierszyków, które ułatwiają zapamiętanie poszczególnych wyników.Jedyna taka książka, w której dzieci nie tylko mogą liczyć konkretne zbiory, ale i zrymować wynik, żeby nie uleciał z pamięci.Publikacja zawiera wierszyki z kolorowymi ilustracjami przedstawiającymi obliczenia. Wierszyki są proste i łatwe do zapamiętania, a ich forma pozwala na przyswojenie tabliczki mnożenia w sposób zabawny i przyjemny dla dziecka.Dodatkowo, książka zawiera ćwiczenia, które pomagają w utrwalaniu wyników i rozwijają zdolności matematyczne. Dzięki temu dziecko może w miarę szybko opanować tabliczkę mnożenia i zacząć łatwiej wykonywać zadania matematyczne.Tabliczka mnożenia w wierszykach to ciekawa i oryginalna propozycja dla dzieci, które uczą się matematyki. Książka pozwala na naukę w sposób łatwy i przyjemny, co może przyczynić się do zwiększenia zainteresowania dziecka nauką.Sprawdź także:Ortografia 'Ż' w wierszykachDaty z historii Polski w wierszykachDobranoc Afryko

Tabliczka mnożenia w wierszykach - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  w...i

  - 2024-01-08
  Dobrze
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...a

  - 2023-12-28
  Bardzo ciekawa. Ułatwia zapamiętanie tabliczki mnożenia.
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...a

  - 2023-07-04
  Rozwija pamięć
Zobacz wszystkie opinie

Tabliczka mnożenia w wierszykach - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo