Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe - Najlepsze oferty

Pozycje ofert zostały opłacone. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Ukryj oferty

Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe - Opis

Maturalne karty pracy Oblicza geografii 3 to znana publikacja w nowej odsłonie, skorelowana z podręcznikiem, udoskonalona o nowe rozwiązania zapewniające solidne wsparcie w przygotowaniach do egzaminu maturalnego.
Oswaja z formą zadań maturalnych dzięki zadaniom typu maturalnego uporządkowanym według rozdziałów z podręcznika.
Pomaga kształcić umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych dzięki przykładowym zadaniom wykonanym krok po kroku.
Pozwala ćwiczyć różnorodne umiejętności geograficzne dzięki zadaniom z bogatym materiałem źródłowym.
Pomaga wyćwiczyć umiejętności często sprawdzane na maturze dzięki zadaniom z poprzednich matur wybranym do każdego rozdziału.
Umożliwia przekrojowe sprawdzenie wiedzy i umiejętności po klasie 3 za pomocą Zestawu maturalnego, który znajduje się na końcu publikacji.

EAN: 9788326742323

Najczęściej zadawane pytania

Czy zeszyty z zadaniami dla uczniów ze szkół średnich są darmowe?

Uczniowie ze szkół średnich nie otrzymują żadnych darmowych książek – ani podręczników szkolnych, ani również zeszytów z zadaniami. Gdy poszukujesz właściwych książek z ćwiczeniami do nauki dla swojego dziecka - koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą kolekcję. Dysponujemy w sprzedaży zeszyty z zadaniami do rozmaitych klas i przedmiotów. Gdy szukasz nadobowiązkowych książek, które pomogą Twojemu dziecku przygotować się do matury lub zawodów przedmiotowych i olimpiad – dobierz inne zeszyty z zadaniami z naszej bogatej kolekcji.

Czy warto zakupić nadprogramowe książki oraz ćwiczenia do (...) więcej

W szkole ponadpodstawowej uczniowie powinni się odpowiednio przygotować do matury. Kiedy zaczną się edukować odpowiednio wcześnie – zaliczą maturę z wysokimi ocenami i dostaną się na wymarzony kierunek studiów. W naszej ofercie można znaleźć ogromną ilość różnego typu książek edukacyjnych i zeszytów z zadaniami, jakie można nabyć jako dodatek do nauki. Gdy Twoje dziecko chce poszerzyć swoją wiedzę bądź usprawnić swoje umiejętności – wybierz dodatkowe opracowania i książki z zadaniami, jakie umożliwią mu uzyskać wysokie oceny na maturze.


Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe - Opinie

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  l...3

  - 2022-11-13
  Polecam
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...k

  - 2022-10-23
  Polecam
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  M...3

  - 2022-10-20
  ok
Zobacz wszystkie opinie

Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe - Podobne produkty Produkty rekomendowane przez Książkowo