Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. A2+/B1. Wydanie jednotomowe. Zeszyt ćwiczeń - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. A2+/B1. Wydanie jednotomowe. Zeszyt ćwiczeń - Opis

W zeszycie ćwiczeń do Repetytorium dla szkoły podstawowej. Edycji jednotomowej uczeń znajdzie:przykładowy test ósmoklasisty ze wskazówkami, idealny na początek roku szkolnego,aż 8 stron ćwiczeń do każdego rozdziału,dodatkową stronę ćwiczeń i zadań egzaminacyjnych Use of English do każdego rozdziału,7 sekcji powtórzeniowych (Exam Revision) w formie zbliżonej do arkuszy egzaminacyjnych, pełen bank funkcji językowych i zwrotów do wypowiedzi pisemnej, a także odświeżony przewodnik po zadaniach sprawdzajacych znajomość środków językowych,dodatkowe zamknięte i otwarte zadania egzaminacyjne do materiału z lekcji,ćwiczenia do filmów BBC Vox Pops. Częścią zeszytu ćwiczeń jest kod dostępu do jego pełnej wersji interaktywnej na platformie eDesk.Kod dostępu do Interactive WorkbookJednorazowy kod dołączony do zeszytu ćwiczeń daje uczniowi dostęp do interaktywnej wersji zeszytu ćwiczeń z zadaniami online. Platforma pozwala nauczycielowi monitorować zaangażowanie uczniów w wirtualnej klasie oraz zapewnia ciekawe narzędzia motywujące młodzież do pracy zdalnej.Dostęp jest ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji kodu. Korzystanie z platformy eDesk na innym urządzeniu (niż to, na którym dokonano aktywacji kodu) jest możliwe. Kod zapewnia uczniowi:kompletną wersję zeszytu ćwiczeń z interaktywnymi zadaniami do wykonania w trybie online,automatyczne sprawdzanie zadań zamkniętych,raporty podsumowujące wykonanie zadań,dostęp do materiału audio i wideo do kursu.UWAGA NAUCZYCIELE!Kod nauczycielski znajduje się w książce nauczyciela do kursu. Kod zapewnia dostęp do:Presentation Tool – (...) więcej

Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. A2+/B1. Wydanie jednotomowe. Zeszyt ćwiczeń - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...8

  - 2023-02-07
  Jest to podręcznik, więc spełnia swoje zadanie w szkole.
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...1

  - 2022-10-12
  Bardzo dobry i dopasowany do potrzeb młodzieży
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  b...2

  - 2022-07-28
  Polecam
Zobacz wszystkie opinie

Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. A2+/B1. Wydanie jednotomowe. Zeszyt ćwiczeń - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo