Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. Część 2. A2+/B1. Zeszyt ćwiczeń - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. Część 2. A2+/B1. Zeszyt ćwiczeń - Opis

Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej część drugato zeszyt ćwiczeń, który razem z podręcznikiem Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. Część 2. A2+/B1stanowią integralną całość. Publikacja została przygotowana dla uczniów klas ósmych, których czeka egzamin kończący szkołę podstawową i stanowi kompendium w odpowiednim przygotowaniu do tego egzaminu. W zeszycie ćwiczeń uczniowie znajdą:tematykę skorelowaną z podręcznikiem,nowe sekcje „środki językowe”,po dwóch rozdziałach powtórzenie zdobytych wiadomości,szczegółowe wyjaśnienie gramatyki w języku polskim,zadania językowe w formie arkuszy egzaminacyjnych dla ucznia,listę słów i funkcje językowe oraz modelowe wypowiedzi pisemne,zamknięte i otwarte zadania egzaminacyjne do każdego materiału z lekcji.Oprócz wymienionych wyżej korzyści zeszyt ćwiczeń zawiera także kod dostępu do Extra Online Homework – jest to zestaw dodatkowych ćwiczeń interaktywnych dla uczniów dostępnych na platformie online. Zadania są automatycznie sprawdzane, a nauczyciel otrzymuje raport o najczęściej popełnianych błędach.Extra Online Homework dla Repetytorium to:każdy rozdział wyposażony w zamknięte zadania z czytania, pisania, środków językowych i funkcji językowych, jakie mogą pojawić się na egzaminie,zadania z rozumienia tekstu słuchanego na podstawie filmów BBC Vox pops,testy po każdym rozdziale – wersja A do zadawania przez nauczyciela,filmy i nagrania audio z transkrypcjami,nagrania audio do słowniczka.Ćwiczenia umieszczone w drugiej części repetytorium z języka angielskiego wyróżnia układ tematyczny odpowiadający (...) więcej

Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. Część 2. A2+/B1. Zeszyt ćwiczeń - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  h...z

  - 2022-09-26
  Ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  f...8

  - 2021-11-08
  extra
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  j...a

  - 2021-09-19
  Zgodnie z opisem.
Zobacz wszystkie opinie

Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. Część 2. A2+/B1. Zeszyt ćwiczeń - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo