Repetytorium J.angielski cz.2 Podręcznik A2+/B1 kl - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Repetytorium J.angielski cz.2 Podręcznik A2+/B1 kl - Opis

Język angielski. Repetytorium dla szkoły podstawowej. Część 2. Poziom A2+/B1 to kontynuacja pierwszej części repetytorium. Druga część repetytorium jest przeznaczona dla uczniów kończących szkołę podstawową i którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty. Na egzaminie kończącym szkołę podstawową jednym z wymaganych przedmiotów jest język obcy nowożytny. Język angielski cieszy się największą popularnością wśród uczniów przystępujących do egzaminu ósmoklasisty.Nauczyciele przygotowując swoich uczniów do egzaminu kończącego szkołę podstawową stoją przed ważnym wyzwaniem jakim jest odpowiedni wybór materiałów dydaktycznych do nauki języka angielskiego.Dwuczęściowe repetytorium do języka angielskiego zostało przygotowane tak, aby każdy uczeń klasy ósmej znalazł w niej interesujące go treści bogate w słownictwo oraz systematyzujące wiedzę z gramatyki języka angielskiego.Obie części repetytorium w wersji z kodem dostępu do eDesku (nagrania audio i odzwierciedlenie cyfrowe) to:wygodny układ materiału – jedna lekcja na jednej stronie, dodatkowo każda lekcja ćwiczy poszczególne umiejętności testowane na egzaminie oraz rozwiązywanie określonych typów zadań egzaminacyjnych,nieodłączną częścią każdej lekcji są ćwiczenia na mówienie gwarantujące równomierny rozwój wszystkich umiejętności językowych,tematyczne listy słów dostępne w wersji polsko-angielskiej i angielsko-polskiej,aktywizujące ćwiczenia leksykalne z użyciem słów tematycznych,porównanie polskiej i angielskiej gramatyki w sekcjach „Grammar Tweet”,wszystkie teksty dostępne w formie audio,wskazówki do tworzenia wypowiedzi (...) więcej

Repetytorium J.angielski cz.2 Podręcznik A2+/B1 kl - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  j...4

  - 2022-08-12
  Ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  g...t

  - 2022-07-09
  super
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...o

  - 2021-11-22
  Suoer
Zobacz wszystkie opinie

Repetytorium J.angielski cz.2 Podręcznik A2+/B1 kl - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo