Fizyka LO 4 Zrozumieć fizykę Zbiór ZR 2022 NE Nowa Era

(3 opinie)
Książka wydana w 2022 roku.Autor książki: Bogdan Mendel, Janusz Mendel, Teresa (...) więcej

Fizyka LO 4 Zrozumieć fizykę Zbiór ZR 2022 NE Nowa Era - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Fizyka LO 4 Zrozumieć fizykę Zbiór ZR 2022 NE Nowa Era - Opis

izyka LO 4 Zrozumieć fizykę Podr. ZR 2022 NE Fizyka LO 4 Zrozumieć fizykę Zbiór ZR 2022 NE Zrozumieć fizykę cz. 4 to podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który ułatwia przygotowania do matury. Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia. Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, a także Dodatkom matematycznym. Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników. Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego dzięki blokowi Wiesz, umiesz, zdasz zawierającemu: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie – omówienie różnych typów zadań maturalnych, i Zadania powtórzeniowe do samodzielnego rozwiązania. Zrozumieć fizykę 4 Podręcznik + zbiór zadań ZR ISBN 9788326743931 Zrozumieć fizykę cz. 4 to zbiór zadań z maturalnymi kartami pracy kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań i ułatwiający przygotowanie do matury. Umożliwia pracę uczniom o różnych umiejętnościach dzięki zróżnicowanym, odpowiednio oznaczonym zadaniom, a także rozwiązanym Przykładom z zadaniami do nich analogicznymi i Dodatkowi (...) więcej

Fizyka LO 4 Zrozumieć fizykę Zbiór ZR 2022 NE Nowa Era - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...1

  - 2023-10-06
  Ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...7

  - 2022-09-26
  bez zarzutu
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  g...k

  - 2022-09-07
  polecam
Zobacz wszystkie opinie

Fizyka LO 4 Zrozumieć fizykę Zbiór ZR 2022 NE Nowa Era - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo