Parker. Tom 1

(5 opinie)
Cooke Darwyn, Stark Richard, rok wydania 2023

Parker. Tom 1 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Parker. Tom 1 - Opis

Gdy Darwin Cooke, jeden z najwybitniejszych twórców w historii komiksu (Nowa Granica, Batman: Ego), wpadł na pomysł adaptacji klasycznej serii kryminałów autorstwa Richarda Starka (pseudonim Donalda Westlake'a), wiadomo było, że efekt będzie co najmniej oszałamiający. Powstało dzieło, niczym nie ustępujące genialnemu pierwowzorowi - bezkompromisowy, brutalny, czarny jak smoła kryminał z jednym z najwyrazistszych bohaterów w historii komiksowego medium. Absolutna klasyka. Niniejsze wydanie zawiera następujące opowieści: "Drapieżca", "Człowiek o twarzy zbiega" oraz "Syndykat", oraz całą masę niepublikowanych wcześniej materiałów dodatkowych. Całość zamknie się w dwóch tomach. Dla fanów: Torpedo, Criminal, Raymond Chandler, Gorączka Strony: 360, Format: 305x211 mm Rok wydania: 2023, oprawa: twarda

Parker. Tom 1 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  o...5

  - 2024-04-11
  Świetna klasyka gangsterska z rodzaju noir, o samotnym mścicielu z. półświatka, którego mało chwalebne postępowanie nie przysparza mu sympatyków, to jednak czytający próbuje zrozumieć motywacje bohatera. Świetnie wydana, powiększona edycja, pozwalająca w pełni docenić kunszt graficzny autora.
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...5

  - 2023-12-14
  Zgodny z oczekiwani
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Sylwiusz

  - 2023-08-08
  Bardzo ładne wydanie.
Zobacz wszystkie opinie

Parker. Tom 1 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo