Abc czterolatek wie ale mądrale

(5 opinie)
Książka wydana w 2017 roku.Autor książki: Zbiorowe Opracowanie . Okładka: (...) więcej

Abc czterolatek wie ale mądrale - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Abc czterolatek wie ale mądrale - Opis

Publikacja przeznaczona jest dla dzieci czteroletnich i jest dostosowana do ich możliwości manualnych i percepcyjnych. Ćwiczenia zachęcają do spontanicznej aktywności dziecka, rozwijają jego sprawność manualną poprzez różnorodne ćwiczenia, takie jak: rysowanie po śladzie, kreślenie prostych szlaczków czy kolorowanie według wzoru. Tego rodzaju ćwiczenia usprawniają mięśnie dłoni, uczą koordynacji wzrokowo-ruchowej. Czterolatki są zainteresowane otaczającą je przyrodą, a zawarte w publikacji ćwiczenia pomagają im ją przybliżyć. Dzieci poznają zwierzęta żyjące w lesie, na łące, na wsi. Kolorowe obrazki służą do rozmowy o zawodach, bezpieczeństwie i zdrowiu, uczą dostrzegania związków przyczynowo-skutkowych. Podczas swojej pracy dzieci rozwijają percepcję słuchową i zdolność koncentracji uwagi. Naklejki zawarte w publikacji uatrakcyjniają prace dziecka i sprawiają, że uczy się ono przez zabawę. Jednocześnie może samo ocenić swój wysiłek włożony w wykonanie zadania - przykleja uśmiechnięte buzie na stronach, z których jest szczególnie dumne.

Abc czterolatek wie ale mądrale - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  n...o

  - 2023-11-08
  Ok
 2. Użytkownik Ceneo

  - 2019-03-23
  5,0/5
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  kszantoperzyca

  - 2018-03-04
  Fajne ćwiczenia, syn chętnie wykonuje zadania
Zobacz wszystkie opinie

Abc czterolatek wie ale mądrale - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo