Atlas Przyroda SP 4 Świat Wokół Nas NE - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Atlas Przyroda SP 4 Świat Wokół Nas NE - Opis

Atlas Przyroda Świat wokół nas.Oprawa: MiękkaFormat: 22.0x32.5cmLiczba stron: 88Rok wydania: 2017Wydawca: Nowa EraKod kreskowy EAN: 9788326731457.Atlas ilustrowany „Świat przyrody” to nieoceniona pomoc w nauce przyrody. Dzięki nowoczesnym i przejrzystym metodom prezentacji ułatwia wyjaśnianie zagadnień zarówno geograficznych, jak i biologicznych.Atlas ilustrowany „Świat przyrody” zawiera doskonale opracowane mapy, schematy i atrakcyjne fotografie, które zachęcają do nauki przyrody oraz pomagają rozwijać zainteresowania.Pomaga zrozumieć zjawiska zachodzące w przyrodzie poprzez zastosowanie przezroczystych kalek tworzących wielowymiarowe obrazy.Rozbudza zainteresowanie przyrodą dzięki licznym ciekawostkom.Ułatwia zrozumienie wybranych zagadnień geograficznych dzięki czytelnym mapom.Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje podręczników, książek, gier i puzzli!

Atlas Przyroda SP 4 Świat Wokół Nas NE - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...s

  - 2023-10-18
  SUPER
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...2

  - 2021-09-25
  Super
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  I...a

  - 2020-01-14
  Rewelacyjny jest ten atlas. Bardzo wygodny, ładnie wydany. Zawiera wszystkie niezbędne tablice do nauki przyrody.
Zobacz wszystkie opinie

Atlas Przyroda SP 4 Świat Wokół Nas NE - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo