Historia 7. Podróże w czasie. Podręcznik. Nowa szkoła podstawowa

(5 opinie)
Książka wydana w 2017 roku.Autor książki: PRACA ZBIOROWA . Okładka: Miękka . (...) więcej

Historia 7. Podróże w czasie. Podręcznik. Nowa szkoła podstawowa - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Historia 7. Podróże w czasie. Podręcznik. Nowa szkoła podstawowa - Opis

Podróże w czasie Historia 7 Podręcznik.Autor: Tomasz MałkowskiWydawca: GWOOprawa: MiękkaFormat: 20.0 x 26.0 cmLiczba stron: 256Wydanie: 1Rok wydania: 2017Kod paskowy EAN: 9788374207409Numer MEN: 829/4/2017.Podręcznik jest częścią chronologicznego kursu historii, który zaczynać się będzie w klasie 5, a kończyć w 8. Na klasę 7 przypada materiał od kongresu wiedeńskiego do paktu Ribbentrop–Mołotow.Podręcznik wyróżnia się wciągającą narracją autorską oraz doskonale dobranymi i opracowanymi tekstami źródłowymi. Znajdują się w nim bardziej rozbudowane infografiki (w porównaniu do poprzedniej wersji Podróży w czasie), czytelniejsze mapy i ilustracje oraz ciekawe biogramy. Poszczególne fragmenty lekcji podsumowane są pytaniami, poleceniami i ćwiczeniami, aby uczeń mógł na bieżąco utrwalać swoją wiedzę.Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje podręczników, książek, gier i puzzli!

Historia 7. Podróże w czasie. Podręcznik. Nowa szkoła podstawowa - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  e...w

  - 2021-10-12
  Polecam
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  zbyniek1978

  - 2021-10-06
  ok
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...8

  - 2020-08-08
  Ok
Zobacz wszystkie opinie

Historia 7. Podróże w czasie. Podręcznik. Nowa szkoła podstawowa - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo