Historia SP kl.7 podręcznik / podręcznik dotacyjny

(3 opinie)
Książka wydana w 2017 roku.Autor książki: Anita Plumińska-Mieloch, Igor (...) więcej

Historia SP kl.7 podręcznik / podręcznik dotacyjny - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Historia SP kl.7 podręcznik / podręcznik dotacyjny - Opis

Historia. Podręcznik. Klasa 7.Autor: Krzysztof Kowalewski, Igor Kąkolewski, Anita PlumWydawnictwo: WSiPRok wydania: 2017Oprawa: broszurowaLiczba stron: 256Format: 20.0 x 26.0 cmKod paskowy (EAN): 9788302166891.Podręcznik Historia do klasy 7 szkoły podstawowej w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawia dzieje Polski, Europy i świata w latach 1815–1939.• Dzięki licznym fotografiom, rysunkom i infografikom – w tym rekonstrukcjom obiektów historycznych wykonanym w technice 3D – uczniowie mogą wyobrazić sobie, jak wyglądało życie ludzi w XIX i pierwszej połowie XX wieku.• Narracja nieprzeładowana faktografią oraz przystępny język zachęcają uczniów do poznawania – często trudnych i złożonych – zagadnień z historii ostatnich dwóch stuleci.• Ciekawe teksty źródłowe i historiograficzne, znakomicie dobrane do tematyki lekcji, umożliwiają kształcenie umiejętności krytycznej analizy różnorodnych materiałów, m.in. dokumentów, wspomnień, publicystyki, utworów literackich czy tekstów naukowych.• Czytelne mapy wraz z towarzyszącymi im poleceniami uczą lokalizowania wydarzeń i procesów historycznych w przestrzeni.• Sekcje „Warto wiedzieć” oraz „Co nam zostało z tamtych lat” to dodatkowe informacje i ciekawostki, które ubarwiają wykład, rozbudzają zainteresowanie historią oraz pomagają dostrzegać związki między przeszłością a teraźniejszością.• Wyodrębnione w ramach lekcji „Słowniczki” objaśniają kluczowe pojęcia i terminy historyczne, które uczeń powinien umieć definiować i stosować.• Sekcje „Zapamiętaj” oraz „Pytania i polecenia” (...) więcej

Historia SP kl.7 podręcznik / podręcznik dotacyjny - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...4

  - 2024-03-20
  Bardzo dobry
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...3

  - 2023-09-26
  Bardzo dobra jakość.
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Użytkownik Ceneo

  - 2017-12-07
  5,0/5
Zobacz wszystkie opinie

Historia SP kl.7 podręcznik / podręcznik dotacyjny - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo