Nowi Tropiciele. Matematyka. Klasa 2. Część 2. Edukacja Wczesnoszkolna - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Nowi Tropiciele. Matematyka. Klasa 2. Część 2. Edukacja Wczesnoszkolna - Opis

Nowi Tropiciele. Karty matematyczne klasa 2 część 2Nowi Tropiciele. Karty matematyczne klasa 2 część 2 zawierają zróżnicowane w formie i treści zestawy ćwiczeń z zakresu nauki liczenia i myślenia matematycznego. Karty matematyczne: skupiają się na działaniach arytmetycznych w zakresie 100zawierają zadania z liczbami trzycyfrowymi. W tym proste działania bez przekroczenia progu dziesiątkowegoobejmują zagadnienia geometryczne (wielokąty, figury symetryczne),zawierają zadania tekstowe posiadają wiadomości praktyczne. W każdej części kart pracy znajdują się kąciki wspomagające zdobywanie umiejętności matematycznych: Ćwiczymy z Noni to powtórzenie danej partii materiału, utrwalanie umiejętności matematycznych przez zachęcanie uczniów do korzystania z gier, które służą nie tylko wypracowywaniu strategii, lecz także pomagają radzić sobie z przegraną. Matematyka w działaniu – celem kącika jest zwrócenie uwagi na kształtowanie się w umyśle dziecka pojęć matematycznych od działania praktycznego na konkretnym materiale, przez etap ikoniczny, aż po operacje symboliczne. Zaprezentowane tu ćwiczenia pokazują , jak z wykorzystaniem prostych środków dydaktycznych zapoznać dzieci z kolejnymi zagadnieniami matematycznymiZadania dodatkowe zapewnią nauczycielowi materiał dla uczniów pracujących szybciej lub potrzebujących utrwalenia poznanych zagadnień. Lekcje programowania specjalnie oznaczone zadania wspierające naukę programowania. - Nowością są zadania związane z elementami gry w szachy lub warcaby.Polecamy również:Nowi Tropiciele. Karty Ćwiczeń. Klasa 2 Część 4. Szkoła PodstawowaNowi (...) więcej

Nowi Tropiciele. Matematyka. Klasa 2. Część 2. Edukacja Wczesnoszkolna - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...a

  - 2024-01-08
  Polecam
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  c...5

  - 2022-11-30
  Ok
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  Dorota

  - 2019-07-26
  polecam
Zobacz wszystkie opinie

Nowi Tropiciele. Matematyka. Klasa 2. Część 2. Edukacja Wczesnoszkolna - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo