Elementarz odkrywców. Klasa 2. Część 4. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna

(5 opinie)
Książka wydana w 2018 roku.Autor książki: Ewa Hryszkiewicz, Małgorzata (...) więcej

Elementarz odkrywców. Klasa 2. Część 4. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Elementarz odkrywców. Klasa 2. Część 4. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna - Opis

Elementarz Odkrywców kl. 2 SP Zeszyt ćwiczeń zintegrowanych Część 4Zmodernizowana forma znanych od lat elementarzy. Ćwiczenia Elementarz odkrywców do klasy 2, część 4 to kontynuacja serii, która wprowadza dziecko w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. Przy tym kształtuje niezbędną umiejętność czytania i pisania oraz stosując zasadę stopniowania trudności, przybliża naukę o języku.Zalety ćwiczeń z serii Elementarz Odkrywców:Utrwalają, doskonalą i rozwijają umiejętności dziecka dzięki precyzyjnie dobranemu zestawowi ćwiczeń.Rozwijają sprawność poprawnego pisania liter dzięki licznym i różnorodnym ćwiczeniom – zaczynając od szlaczków literopodobnych, przez kolejno wprowadzane litery pisane po śladzie i w liniaturze, połączenia literowe, a także wyrazy i zdania.Usprawniają motorykę małą, percepcję i pamięć wzrokową na stronach z kolorowankami, rozsypankami literowymi i wyrazowymi oraz rebusami.Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo.Wprowadzają dziecko w świat nauki o języku.Pozwalają bliżej poznać świat przyrody i uczą szacunku do otaczającego nas świata na stronach 'Przygody przyrody'.Umożliwiają zrozumienie i zapamiętanie treści przyrodniczych oraz zachęcają do obserwacji świata przyrody.Polecamy również:Kolorowanki Antystresowe Dla Dorosłych. Miłość, Pasje, Podróże.Fiszki In Blanco. 100 Kartoników W Kratkę Na Metalowym Kółku.Edukacja Wczesnoszkolna. Szkoła Na Miarę. Zeszyt Do Pisania W Linie C.Edukacja Wczesnoszkolna. Szkoła Na Miarę. Zeszyt Do Pisania W Linie D.

Elementarz odkrywców. Klasa 2. Część 4. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  b...o

  - 2022-05-10
  Jakość wykonania bardzo dobra oraz szybkość dostawy.
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  d...a

  - 2020-09-17
  Ok
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  k...2

  - 2020-05-25
  Ok
Zobacz wszystkie opinie

Elementarz odkrywców. Klasa 2. Część 4. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo