Organizer ósmoklasisty Język niemiecki Repetytorium - Kawa Paulina, Pac-Kabała Joanna

(8 opinie)
Książka wydana w 2018 roku.Autor książki: Kawa Paulina, Pac-Kabała Joanna . (...) więcej

Organizer ósmoklasisty Język niemiecki Repetytorium - Kawa Paulina, Pac-Kabała Joanna - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Organizer ósmoklasisty Język niemiecki Repetytorium - Kawa Paulina, Pac-Kabała Joanna - Opis

„Organizer Ósmoklasisty. Język niemiecki. Repetytorium” to skuteczna metoda przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Unikalna formuła repetytorium podzielonego na 30 tygodni organizuje pracę ucznia i gwarantuje wysoki wynik na egzaminie. Jest to pozycja uzupełniająca w stosunku do wiodących podręczników języka niemieckiego stosowanych powszechnie w klasach 7-8 szkoły podstawowej. Celem repetytorium jest nie tylko gruntowna i systematyczna powtórka przed egzaminem ósmoklasisty, ale także organizacja pracy ucznia. Materiał podzielony jest na 30 tygodni nauki, usystematyzowany według bloków tematycznych zgodnych z nową podstawą programową.Publikacja „bezboleśnie” przeprowadzi ucznia krok po kroku przez proces powtórki – to zaledwie 3 strony tygodniowo! Repetytorium zawiera:- część teoretyczną, na którą składają się gramatyka, struktury językowe, scenki sytuacyjne oraz przydatne zwroty i wyrażenia,- część ćwiczeniową zawierającą zadania rozwijające wszystkie sprawności językowe oraz liczne zadania gramatyczne,- klucz odpowiedzi ułatwiający uczniom samodzielną naukę i kontrolę,- nagrania do wszystkich zadań na rozumienie ze słuchu. Repetytorium polecamy także nauczycielom do wykorzystania jako dodatkowy materiał do pracy z uczniami na poziomie A2+, którzy nie zdają egzaminu ósmoklasisty – np. przy okazji powtórek. Dzięki podziałowi na jednostki tematyczne świetnie sprawdzi się także jako pomoc umożliwiająca uczniom przygotowanie się do lekcji i sprawdzianów.

Organizer ósmoklasisty Język niemiecki Repetytorium - Kawa Paulina, Pac-Kabała Joanna - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...7

  - 2021-10-02
  Bardzo dobry
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...r

  - 2020-11-06
  Dobrze przygotowany zestaw powtórzeniowy
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...9

  - 2020-10-20
  Ok
Zobacz wszystkie opinie

Organizer ósmoklasisty Język niemiecki Repetytorium - Kawa Paulina, Pac-Kabała Joanna - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo