Świat fizyki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 7

(14 opinie)
Książka wydana w 2017 roku.Autor książki: Maria Rozenbajgier, Ryszard (...) więcej

Świat fizyki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 7 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Świat fizyki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 7 - Opis

Świat Fizyki 7. Ćwiczenia. Szkoła PodstawowaZeszyt ćwiczeń Świat fizyki. Klasa 7 jest skierowany do uczniów siódmej klasy szkoły podstawowej. W zeszycie znajdują się ćwiczenia do wszystkich działów zamieszczonych w podręczniku:1. Wykonujemy pomiary2. Niektóre właściwości fizyczne ciał3. Cząsteczkowa budowa ciał4. Jak opisujemy ruch?5. Siły w przyrodzie6. Praca, moc, energia mechaniczna.W zeszycie ćwiczeń, podobnie jak w podręczniku, każdy z działów jest podzielony na rozdziały. Praca z publikacją aktywizuje ucznia, skłania do przeprowadzania rozumowania, ścisłego formułowania myśli, poszukiwania nowych rozwiązań.W zeszycie znajdują się zadania różnego typu:- obliczeniowe,- problemowe,- testowe,- z wykorzystaniem tekstów źródłowych,- z odniesieniami do internetu,- doświadczenia,- logogryfy.Polecamy również:Świat Fizyki 7. Zbiór Zadań. Szkoła PodstawowaŚwiat Fizyki 8. Podręcznik. Szkoła PodstawowaŚwiat Fizyki 8. Ćwiczenia. Szkoła Podstawowa

Świat fizyki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 7 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...2

  - 2022-10-18
  ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...5

  - 2022-10-05
  Ćwiczenia do fizyki, klasa 7. Szybko przyszło.
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  l...k

  - 2021-11-19
  Szybko i sprawnie
Zobacz wszystkie opinie

Świat fizyki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 7 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo