Egzamin ósmoklasisty - język polski. Repetytorium - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Egzamin ósmoklasisty - język polski. Repetytorium - Opis

Przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty z naszym nowym Repetytorium! Gwarantujemy 100% skuteczności!Opracowane przez najlepszych polonistów:Nie polegaj na niepewnych materiałach - my dostarczamy sprawdzoną wiedzę opracowaną przez najlepszych nauczycieli. Przedstawiamy najbardziej kompleksową książkę dla każdego ósmoklasisty, który zamierza solidnie i skutecznie przygotować się do egzaminu z języka polskiego, kończącego szkołę podstawową i w znacznej mierze decydującego o przyjęciu do szkoły średniej!Wszystkie wiadomości w jednej książce:Nasze repetytorium obejmuje cały materiał z zakresu języka polskiego wymagany na egzaminie. Znajdziesz tu: wyczerpujące omówienia lektur obowiązkowych z klas 7-8, wraz z profesjonalnym opracowaniem tekstu, streszczeniem, charakterystyką bohaterów, motywów i najważniejszych wątków - wszystko to, co niezbędne do napisania wzorowego wypracowania.Lektury, gramatyka, jak pisać:Repetytorium zawiera również szczegółowy rozdział poświęcony formom pisemnym, z wzorcowymi przykładami wypracowań. Omówiono tu strukturę tekstu, podano liczbę słów, a także przytoczono przykłady i wskazówki, które pomogą Ci pisać z łatwością i pewnością siebie. Część językowa to kompendium wiedzy, które sprawi, że zagadnienia z gramatyki czy retoryki staną się dla Ciebie jasne i zrozumiałe.Zgodne z wymaganiami CKE:Najnowsze wydanie książki jest w pełni zgodne z najnowszymi wytycznymi Centralnej Komisji Edukacyjnej, co oznacza, że każdy uczeń może mieć pewność, że Repetytorium zawiera dokładnie to, czego potrzebuje, aby z powodzeniem zdać egzamin (...) więcej

Egzamin ósmoklasisty - język polski. Repetytorium - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  p...y

  - 2024-03-20
  Ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  k...1

  - 2024-03-01
  Super
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  a...6

  - 2024-01-24
  Polecam
Zobacz wszystkie opinie

Egzamin ósmoklasisty - język polski. Repetytorium - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo