Pakiet atlasów geograficznych. Szkoła podstawowa. Klasy 5-8 - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Pakiet atlasów geograficznych. Szkoła podstawowa. Klasy 5-8 - Opis

Geograficzny atlas do szkoły podstawowej ma wiele zadań. Po pierwsze musi nauczyć ucznia czytania i pracy z mapą. To dlatego powstał oddzielny, liczący 48 stron, atlas do klasy 5. Są w nim wyjaśnienia: jak powstaje mapa i plan, jak korzystać ze skali, jakimi metodami prezentuje się dane na mapach i wykresach. W tym atlasie mapy Polski i świata są dostosowane do potrzeb młodszego ucznia. Atlas do klasy 5 to kartograficzny elementarz, bez poznania którego trudno pójść dalej.Dla starszego ucznia obytego z mapami przeznaczony jest drugi 160-stronicowy atlas do klas 6-8. Starszy uczeń będzie poznawał wiele zagadnień w skali globalnej oraz na podstawie map poszczególnych kontynentów i krajów. Tym mapom towarzyszą odpowiednio sformułowane pytania pomagające zarówno poprawnie odczytać podstawowe treści mapy jak i wysnuć wnioski z analizy przestrzennego rozmieszczenia różnych zjawisk. W atlasie do klas 6-8 wiele tematów dotyczy Polski i regionów Polski.Pakiet jest zgodny z nową podstawą programową oraz przyjazny dla ucznia. Dzięki podzieleniu treści na dwa atlasy pozwala na zastosowanie rozwiązań o różnym stopniu trudności.

Pakiet atlasów geograficznych. Szkoła podstawowa. Klasy 5-8 - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...9

  - 2023-10-20
  polecam w 100%
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  e...y

  - 2023-07-06
  Ok
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  j...1

  - 2022-09-06
  pakiet atlasów jest to super pozycja, polecam
Zobacz wszystkie opinie

Pakiet atlasów geograficznych. Szkoła podstawowa. Klasy 5-8 - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo