Między nami. Język polski 6. Podręcznik

(6 opinie)
Książka wydana w 2019 roku.Autor książki: Opracowanie zbiorowe . Okładka: (...) więcej

Między nami. Język polski 6. Podręcznik - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Między nami. Język polski 6. Podręcznik - Opis

Między Nami. Język Polski. Podręcznik. Klasa 6. Szkoła PodstawowaMiędzy Nami, to najpopularniejsza seria do nauczania języka polskiego wydawnictwa GWO. Seria ta, promuje nawyki czytelnicze, pokazując, że literatura jest atrakcyjna i wciągająca. Dostosowuje się do możliwości i potrzeb uczniów – pozwala nabrać rozpędu na początku nauki, a potem stopniowo zwiększa stopień wtajemniczenia w zagadnienia literatury i języka. Pamięta o słabszych uczniach, ale w taki sposób, żeby mogli równać w górę.Między Nami. Język Polski. Podręcznik. Klasa 6 to:Podręcznik zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku. Książka spełnia wszystkie formalne wymogi stawiane podręcznikom przez nową ustawę oświatową.Książka dla ucznia klasy 6 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klasy 4. Każdy temat w podręczniku jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe. Dobór ciekawych tekstów zachęca uczniów do czytania.Zestaw książek dla ucznia klasy 6 składa się z podręcznika,oraz zeszytu ćwiczeń Język polski 6. Między nami. Część 1 (Wersja A). Nowa wersja na rok szkolny 2020/2021 orazzeszytu ćwiczeń Język polski 6. Między nami. Część 2 (Wersja A). Nowa wersja na rok szkolny 2020/2021Podręcznik zawiera:zestaw zadań pomagających ćwiczyć umiejętności polonistyczne – stylistyczne,ćwiczenia gramatyczne i ortograficzne,zadania uczące nowego słownictwa i konstruowania wypowiedzi,niektóre utwory dostępne w wersji audio,ciekawe ilustracje.Wydawnictwo przygotowało również wersję Multipodręcznika-to cyfrowa wersja podręcznika drukowanego. Pozwala (...) więcej

Między nami. Język polski 6. Podręcznik - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  f...k

  - 2021-11-22
  ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  b...2

  - 2020-08-03
  Ok!!!
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  s...g

  - 2020-07-02
  Książka idealna
Zobacz wszystkie opinie

Między nami. Język polski 6. Podręcznik - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo