Zajęcia rewalidacyjne Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej klasy 7-8 [Pańczyk Jolanta] - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Ukryj oferty

Zajęcia rewalidacyjne Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej klasy 7-8 [Pańczyk Jolanta] - Opis

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 7 - 8Autor: Jolanta PańczykWydawca: Helion EdukacjaRok wydania: 2019ISBN: 978-83-283-6472-1Format: 165x235Oprawa: miękkaStron: 64Książka jest nowaCena okładkowa książki: 34.90 zł cenę promocyjną znajdziesz na naszej aukcji!Nauka jest super!Ludzie są różni -- jedni z nas lubią matematykę, inni język polski, a niektórzy wolą zajęcia techniczne lub WF. Wiedzę i umiejętności z tych przedmiotów, które lubimy bardziej, łatwiej nam przyswoić. Z innymi przedmiotami czasem bywa trudniej.Nic się nie martw, razem coś na to poradzimy.Z tym zeszytem ćwiczeń nauczysz się tych rzeczy, które nie są dla Ciebie tak łatwe, jak inne. Przy pomocy pióra, ołówka i kredek będziesz ćwiczyć pamięć i umiejętność rysowania, a także rozwiążesz wiele ciekawych zagadek słownych i matematycznych. Własnoręcznie zaprojektujesz dyplom i zaproszenia na swoje urodziny!Taka nauka to sama przyjemność.Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej 7 - 8 to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, jakie uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Zajęcia rewalidacyjne Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej klasy 7-8 [Pańczyk Jolanta] - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

 1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  s...a

  - 2022-10-21
  Wszystko ok
 2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  g...r

  - 2022-04-19
  przydatny
 3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

  m...k

  - 2021-10-20
  Książka pomocna przy organizacji zajęć z rewalidacji.
Zobacz wszystkie opinie

Zajęcia rewalidacyjne Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej klasy 7-8 [Pańczyk Jolanta] - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Książkowo